Skocz do zawartości

Komisy


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Visuz, jeśli nie chcesz tracić czasu, pieniędzy i nerw (można i kogoś poturbować w złości) to szukaj w komisach przy autoryzowanych stacjach obsługi, z reguły są tam auta serwisowane i z udokumentowaną historią. Nie pytaj przez telefon o bezwypadkowość (to pojęcie jest różnie interpretowane) tylko czy jakikolwiek element w samochodzie był powtórnie lakierowany, a jeśli był to z jakiej przyczyny .Nie dyskwalifikuj samochodu z powodu 2 czy 3 lakierowanych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowaniem bym się nie martwił, co drugie nowe auto w salonie jest poprawiane na lakierni

no to dobrze że w ogóle opłaca im się te autka sprzedawać :huh: .

 

Temat wałkowany do bólu i co z tego?

Pół roku temu kupiłem Golfa V z przebiegiem 260 000 km (silnik benzynowy BSE). Obecnie mam najechane 285 000 i samochód nie budzi żadnych zastrzeżeń. Ale gdybym chciał go sprzedać za średnią cenę giełdową, to ilu z Was chciało by kupić auto z takim przebiegiem? Pewnie nikt :) Więc dojeżdżę go sobie do 500 tysi i oddam na żyletki :) Sami chcecie być oszukiwani co do przebiegu, a jak jest faktycznie niski, to cena znowu za wysoka...

cofniesz o 100 parę tyś przed przeglądem i pójdzie jak 25 letnia dziewica :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska - nie wiem, skąd czerpiesz informacje na temat marży i zysków dla salonów wynikających ze sprzedaży samochodów, ale uwierz mi na słowo, że w dzisiejszych czasach często nie zostaje na aucie nawet 500 zł.

 

Visuz - niestety dość rzadki model i nie będzie łatwo znaleźć. Ale gdybyś poszerzył poszukiwania o inne modele to wal śmiało...

Na dzień dzisiejszy mam ładnego passata 2008 2.0TDI z przebiegiem 125 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Kurzajewski poleca?

Kto?

Pamiętaj, że nie mam telewizora.

 

 

Visuz - niestety dość rzadki model i nie będzie łatwo znaleźć. Ale gdybyś poszerzył poszukiwania o inne modele to wal śmiało...

Na dzień dzisiejszy mam ładnego passata 2008 2.0TDI z przebiegiem 125 tys km.

 

Powiedzmy, że ze względów społeczno-obyczajowych BMW, Audi oraz Volkswagen mnie nie interesują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SX4 benzyna.

Visuz , kupowanie czegokolwiek z koncernu PSA w benzynie to samobójstwo ekonomiczne :P Zwykła małą 307 w benynie cięzko zejść poniżej 7l /100km.Chyba ze montujesz podtlenek LPG .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz , kupowanie czegokolwiek z koncernu PSA w benzynie to samobójstwo ekonomiczne :P Zwykła małą 307 w benynie cięzko zejść poniżej 7l /100km.Chyba ze montujesz podtlenek LPG .

 

Jakie PSA? Mam na myśli Suzuki SX4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...