Skocz do zawartości

dojrzałem do głośnych wydechów


zajcow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm tez juz dojrzałem do głośnych wydechów ( a raczej moja małżonka -bo ja zawsze chciałem :D )

Nawinołem juz troszke kilometrów na Walcu i denerwóje mnie to że słysze wycie skrzyni czy silnika ? a nie prace sześciu cylindrów

Czas więc na zmiany :) Tak więc gdyby Wam sie gdzies coś obiło o uszy odnosnie jakis kominów Cobry itp... to prosze o info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to motocykl musi mieć głośny wydech, bo szybko przyśpiesza i jest mały, a więc dźwiękiem nadrabia swoją obecność na drodze.

 

To tak jak byś sobie gacie na plaży wypchał.Niby nadrobisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcow,

 

chciales chyba powiedziec, ze nie dojrzales.

 

 

@ Piotr R1

Moim skromnym zdaniem to motocykl musi mieć głośny wydech, bo szybko przyśpiesza i jest mały, a więc dźwiękiem nadrabia swoją obecność na drodze.

 

Jezeli jest za pojazdem, to nie slychac go lepiej, nawet jak jedzie bez wydechgu, lepiej slychac dopiero po wyprzedzeniu ale wtedy nie gra to juz roli, wiec jak ma sie Twoja wypowiedz z realem ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcow,

 

chciales chyba powiedziec, ze nie dojrzales.

 

 

@ Piotr R1

Moim skromnym zdaniem to motocykl musi mieć głośny wydech, bo szybko przyśpiesza i jest mały, a więc dźwiękiem nadrabia swoją obecność na drodze.

 

Jezeli jest za pojazdem, to nie slychac go lepiej, nawet jak jedzie bez wydechgu, lepiej slychac dopiero po wyprzedzeniu ale wtedy nie gra to juz roli, wiec jak ma sie Twoja wypowiedz z realem ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Co ? :laugh:

W miejskiej jeździe i w korku nieraz pusta pucha uratowała komus dupe przed moim zderzakiem , nie jestem święty i nie zawsze spojrze w lustro.

Na trasie to wsio ryba - wszystko szumi , nic nie słychac .

 

Hmmm tez juz dojrzałem do głośnych wydechów ( a raczej moja małżonka -bo ja zawsze chciałem :D )

Nawinołem juz troszke kilometrów na Walcu i denerwóje mnie to że słysze wycie skrzyni czy silnika ? a nie prace sześciu cylindrów

Czas więc na zmiany :) Tak więc gdyby Wam sie gdzies coś obiło o uszy odnosnie jakis kominów Cobry itp... to prosze o info .

Napisz do forumowego edka, te wydechy 6w6 w w tym moto gadają tragicznie , lepsza bedzie dobrze przerobiona oryginalna pucha.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Takie głupoty tylko w HD :biggrin: .

I żadne tam brak wibracji, tam to portfel ci sam z kieszeni wypada :wink: .

Nawet mały sportster ze swoim małym silniczkiem chodzi lepiej :rolleyes: - dźwięk.

No jaki by z YT nie wrzucić

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider

 

Z całym szacunkiem , ale co ty możesz wiedziec o mojej dojrzałości , dla mnie brzmienie mojego motocykla jest ważne , miałem w ostatnich 7 latach 9 motocykli -to wiem co mówie . Wiem że zbyt głośne wydechy (puste ,przelotowe ) sa uciążliwe zwłaszcza dla kolegi jadącego z tyłu :D

Sam też robie długie ponad 500km dziennie trasy -co tez przemawia za cichymi wydechami .Ale jak juz pisałem Valkyrie ma zbyt ciche kominy i dla tego chce zmiany . Przez pomyłke (nie wiem jak to sie stało ) napisłaem ten post nie w dziale miłośników i posiadaczy Valca :( , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , i przynajmniej tutaj dostałem wyczerpujacą odpowiedz .

 

hatsan -dzieki za linka , z kontaktuje sie z nimi

 

pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...