Skocz do zawartości

CBR600F1 PRZYCUMOWANA W MOIM GARAZU!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

ja powiem tak .....

 

znałem już wielu takich "kozaków" - a dosięgasz nózkami do ziemi w ogóle :buttrock:

a teraz morał - troche więcej pokory zalecam!!!!!!

 

pees..... ale życzę mimo wszystko powodzenia koledze :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupno takiego grata to bardzo nieodpowiedzialna decyzja i naszym obowiązkiem jest wyperswadować koledze jazdę bez uprawnień albo' date=' chociaż uświadomić konsekwencje takiego zachowania.Ty jesteś nieletni, więc nic ci nie zrobią, ale zamkną twojego starego i kto wtedy zarobi na chlebek?

[/quote']

 

No, no nie poznaje kolegi.

I Dgree tez jakby lekko zdziwiony ta glupota.

Glupota rodzicow oczywiscie, ktorzy w pedzie za pieniazkami nie widza wlasnego dziecka, nie znaja prawa i pewnie nie chca go znac. Dopuki nic sie nie stanie wszystko jest OK. No i w 99 przypadkach na 100 nic sie nie stanie. A w tym jednym sie staje wg zasady "na kogo wypadlo, na tego bec."

 

ADam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupno takiego grata to bardzo nieodpowiedzialna decyzja i naszym obowiązkiem jest wyperswadować koledze jazdę bez uprawnień albo' date=' chociaż uświadomić konsekwencje takiego zachowania.Ty jesteś nieletni, więc nic ci nie zrobią, ale zamkną twojego starego i kto wtedy zarobi na chlebek?

[/quote']

 

No, no nie poznaje kolegi.

I Dgree tez jakby lekko zdziwiony ta glupota.

Glupota rodzicow oczywiscie, ktorzy w pedzie za pieniazkami nie widza wlasnego dziecka, nie znaja prawa i pewnie nie chca go znac. Dopuki nic sie nie stanie wszystko jest OK. No i w 99 przypadkach na 100 nic sie nie stanie. A w tym jednym sie staje wg zasady "na kogo wypadlo, na tego bec."

 

ADam M.

 

od moich rodzicow sie odwal tak powiem grzecznie mowiac, w pedzie za pieniazkami? jakbym mial pieniazki to bym jezdzil jakims nowiutkim scigaczem a nie cbr'ka za 3400zl..... głupotą jest to ze wypisujesz tutaj takie bzdury, ja chcialem tylko "pochwalic sie" jak reszta nowym sprzetem, bo jednak sa to duze emocje i zadowolenie, a ty probujesz mi cos wkrecac, ze glupota bylo kupowanie jej - moja sprawa, ja kupilem, ja bede jezdzic i NIC CI DO TEGO. moja matka fakt nie widzi mnie, a to dlatego ze jest niewidoma, a nie glupia takze zejdz ze mnie, bo nie zamierzam sie z toba klucic - chcialbym zeby tak bylo jak napisales, ze pieniazkow full i wogole...... ale wiesz swoim postem i tak nie wniosles nic nowego, zakladajac temat liczylem sie z tym ze bedzie mnostwo za i przeciw....... ogolnie mam szacunek i sie zwracam grzecznie do osob starszych odemnie, ale jak ktos zaczyna mi wrzucac na rodzine to nie mam do niego zadnego szacunku - to dzieci w 4klasie podstawowki wrzucaja sobie na rodzicow, a nie na siebie

 

 

ps; mam 183cm wzrostu takze dosiegam bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do forumowiczów - dajcie spokój, przecież i tak chyba chłopak nie sprzeda motoru, ani nie zamknie go w garażu do 18stki po przeczytaniu waszych (mądrych) wypowiedzi

 

do młodego - ja ci życze bezpiecznej jazdy i żebyś był zadowolony ze sprzęta, mnie tam ścigacze nie pociągają ale jak miałem 15 lat to jeszcze mnie jarały. i nie jeździj od razu na maxa tylko powoli sie oswajaj ze sprzętem i ucz sie najpierw techniki jazdy i wykorzystania mocy zanim odkręcisz na prostej i przede wszystkim pamiętaj o rodzicach i rodzinie - na pewno nie chcieliby żebyś na tym motorze skończył kariere motocyklową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze cza byc dzianym zeby se taki motorek kupic w twoim i moim zreszta tez wieku co tam cena ale czy stac cie na to zeby paly ci go odebraly wlepily spory mandat daly skierowanie do sadu rodzinnego?

i na dodatek przedluzyli wiek w ktorym mozesz miec prawko?

 

ja tez bym tak chcial i moze nawet zazdroszcze ale jasli dorwalaby cie policja to cienko z toba

to nie to samo co jazda na motorynce bez papierow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

od moich rodzicow sie odwal tak powiem grzecznie mowiac

 

głupotą jest to ze wypisujesz tutaj takie bzdury' date= ja chcialem tylko "pochwalic sie" jak reszta nowym sprzetem, bo jednak sa to duze emocje i zadowolenie, a ty probujesz mi cos wkrecac, ze glupota bylo kupowanie jej - moja sprawa, ja kupilem, ja bede jezdzic i NIC CI DO TEGO.

 

ogolnie mam szacunek i sie zwracam grzecznie do osob starszych odemnie, ale jak ktos zaczyna mi wrzucac na rodzine to nie mam do niego zadnego szacunku - to dzieci w 4klasie podstawowki wrzucaja sobie na rodzicow, a nie na siebie

[/quote]

 

Widze ze masz trudnosci ze zozumieniem tekstu pisanego po polsku.

Ja nie " wrzucam tobie na rodzicow" tylko chce ci uswiadomic BECWALE, ze do 18 roku zycia oni nadstawiaja tylka za to co ty nawywijasz - wzwiazku z tym to nie ty, a oni poniosa ewentualne konsekwencje.

Nikt nie oczekuje od 15 latka wyobrazni, czy poczucia odpowiedzialnosci za swoje czyny - w twoim wieku ja tak samo tych cech nie posiadalem. Dlatego pisanie ze to " twoja sprawa" to jest wlasnie wkrecanie bullshitu - w razie draki ty za nic nie odpowiadasz, najwyzej odrocza ci mozliwosc zdobycia prawka - im grozi wiezienie i koszty bo przeciez ubezpieczenie za ciebie nie zaplaci, ani za szkody przez ciebie wyrzadzone.

To wlasnie nazywam glupota z ich strony, a jezeli ten wyraz tak cie razi to moge to nazwac `beztroska lekkomyslnoscia` - problem nie zmieni sie tylko dlatego ze go inaczej nazwiesz.

Pisanie ze " nic mi do tego" to tez bullshit ( bycze gowno jakbys niewiedzial - dobry amerykanski wyraz na okreslenie twoich tekstow ) - sam sie wyrwales z tym watkiem na Forum po to zeby jak sadze otrzymac jakies komentarze na temat twego zakupu.

No i to jest wlasnie moj komentarz. Dla mnie OT w tym watku.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do forumowiczów - dajcie spokój' date=' przecież i tak chyba chłopak nie sprzeda motoru, ani nie zamknie go w garażu do 18stki po przeczytaniu waszych (mądrych) wypowiedzi[/quote']

ale on chcial naszej opinii to mu ta opinie wyrazamy, zreszta trzeba mu to uswiadomic ze moze tym narobic klopotow nie sobie (no oprucz utrudnien przy prawku) tylko SWOIM RODZICOM

ja sam czasem jezdze moim moto po drogach chociaz jestem w Twoim wieku, ale tak zeby byalo jak najmniejsze ryzyko, jezdze po zadko uzywanych drogach i robie to sporadycznie, skupiam sie na szlifowaniu umiejetnosci na placu, na malych predkosciach, jazda bez trzymania kierownicy i starrowanie cialem, ciasne slalomy itp.

ucze sie opanowywac moto chociaz to nie CBR tylko CZ 175 a on po 2 dniach mowi ze opanowal CBR wiec..

 

do młodego

stary sie znalazl :buttrock:

- ja ci życze bezpiecznej jazdy i żebyś był zadowolony ze sprzęta' date=' mnie tam ścigacze nie pociągają ale jak miałem 15 lat to jeszcze mnie jarały. i nie jeździj od razu na maxa tylko powoli sie oswajaj ze sprzętem i ucz sie najpierw techniki jazdy i wykorzystania mocy zanim odkręcisz na prostej i przede wszystkim pamiętaj o rodzicach i rodzinie - na pewno nie chcieliby żebyś na tym motorze skończył kariere motocyklową.[/quote']

tez mu tego zycze

ale zycze tez jazdy BEZ KONTROLI POLICJI I BEZ WYPADKU bo przy wypadku bedzie mial jeszcze gorzej przesrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jednego nie rozumiem CZEMU nie mozna w tym wieku jezdzic jakas 50 albo 125 ? Po prostu tego nie rozumiem czemu wiekszosc osob w moim wieku ciagnie do jakis scigaczy albo wiekszych motorkow. Przeciez 50 i 125 tez moze dostarczyc naprawde duzo radochy z jazdy. Ja jezdze swoja Cagiva 50 i powiem szczerze, ze gdyby ktos mi dawal scigacza (albo lepiej enduraka, bo scigi nigdy mi sie nie podobaly) to bym go nie chcial, bo naprawde 50 mi wystarcza moca, a za rok moze jakas 125 to juz bedzie ekstra. Nie czaje czy jazda na motorowerze albo 125, wieku 13-17 jest tak zje*ana ? Albo ja jestem jakims debilem. Przeciez motorowerami nie bedziecie jezdzic po 18 wiec, i tak cala reszte zycia bedziecie mogli smigac scigaczami, czy nie warto pojezdzic legalnie potem zdobyc prawko i kupic juz maszyne jaka chcecie ? Jesli w wieku 15 lat sie jezdzi CBR to czym sie bedzie jezdzilo w wieku 25 lat ? Hayabusa z silnikiem rakietowym ? Nie mowiac juz o tym, ze moze Ty nie spowodujesz wypadku, ale wystarczy ze ktos Ci wyjedzie z podporzadkowanej i cale umiejetnosci na nic. Potem sprawa w sadzie i rodzice jako oskarzeni.

Jeszcze jakos mogłbym pojac, ze chec jazdy takim moto w tym wieku jest uzasadniany pokazaniem sie przed kumplami, marzeniami o mocy, ale bezmyslnosci rodzicow nie zrozumiem.

Ok przedstawilem moje zdanie :buttrock:

 

Jesli juz masz to moto to zycze bezwypadkowej jazdy i niech Ci sluzy ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jednego nie rozumiem CZEMU nie mozna w tym wieku jezdzic jakas 50 albo 125 ? Po prostu tego nie rozumiem czemu wiekszosc osob w moim wieku ciagnie do jakis scigaczy albo wiekszych motorkow. Przeciez 50 i 125 tez moze dostarczyc naprawde duzo radochy z jazdy. Ja jezdze swoja Cagiva 50 i powiem szczerze' date=' ze gdyby ktos mi dawal scigacza (albo lepiej enduraka, bo scigi nigdy mi sie nie podobaly) to bym go nie chcial, bo naprawde 50 mi wystarcza moca, a za rok moze jakas 125 to juz bedzie ekstra. Nie czaje czy jazda na motorowerze albo 125, wieku 13-17 jest tak zje*ana ? Albo ja jestem jakims debilem. Przeciez motorowerami nie bedziecie jezdzic po 18 wiec, i tak cala reszte zycia bedziecie mogli smigac scigaczami, czy nie warto pojezdzic legalnie potem zdobyc prawko i kupic juz maszyne jaka chcecie ? Jesli w wieku 15 lat sie jezdzi CBR to czym sie bedzie jezdzilo w wieku 25 lat ? Hayabusa z silnikiem rakietowym ? Nie mowiac juz o tym, ze moze Ty nie spowodujesz wypadku, ale wystarczy ze ktos Ci wyjedzie z podporzadkowanej i cale umiejetnosci na nic. Potem sprawa w sadzie i rodzice jako oskarzeni.

Jeszcze jakos mogłbym pojac, ze chec jazdy takim moto w tym wieku jest uzasadniany pokazaniem sie przed kumplami, marzeniami o mocy, ale bezmyslnosci rodzicow nie zrozumiem.

Ok przedstawilem moje zdanie :buttrock:

 

Jesli juz masz to moto to zycze bezwypadkowej jazdy i niech Ci sluzy ! Pozdrawiam[/quote']

 

powiem ci dlaczego naprawde nie jezdze juz nsr'ka - otoz dlatego, ze dziennie robilem powyzej 100km i za szybko te motorki padaly, jakby bylo mnie stac na cbr125 to bym jezdzil nia, ale nie stac mnie na nia to kupilem innego czterosuwa.

 

dzieki za wszystkie pocieszajace opinie jak i za te przeciwne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! no wlasnie tak smao sobie pomyslalem... jak juz ja kupil to niech jezdzi i oby jezdzil bezpiecznie i bezwypadkowo... a tak swoja droga patrzac na to jakie mial juz "moto" to moznaby powiedziec ze jakies tam doswiadczenie jest... ale nie takie zeby po 2 dniach opanowac cebre :buttrock:

 

w kazdym razie... niech ci sluzy i obys sie gdzies nie rozwalil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba naleze do mniejszosci.Gratuluje Ci CBRki i zycze ci bezproblemowej jazdy i jak najzadszych kontrol policyjnych. Nie znam Cie ale obserwuje troche i widze ze sie rozwijasz i to w dobrą stronę. Jeszcze raz powodzenia

 

PS. A moze by tak CBR CUP ??

 

 

Ja tylko jednego nie rozumiem CZEMU nie mozna w tym wieku jezdzic jakas 50 albo 125 ? Po prostu tego nie rozumiem czemu wiekszosc osob w moim wieku ciagnie do jakis scigaczy albo wiekszych motorkow. Przeciez 50 i 125 tez moze dostarczyc naprawde duzo radochy z jazdy. Ja jezdze swoja Cagiva 50 i powiem szczerze, ze gdyby ktos mi dawal scigacza (albo lepiej enduraka, bo scigi nigdy mi sie nie podobaly) to bym go nie chcial, bo naprawde 50 mi wystarcza moca, a za rok moze jakas 125 to juz bedzie ekstra. Nie czaje czy jazda na motorowerze albo 125, wieku 13-17 jest tak zje*ana ? Albo ja jestem jakims debilem. Przeciez motorowerami nie bedziecie jezdzic po 18 wiec, i tak cala reszte zycia bedziecie mogli smigac scigaczami, czy nie warto pojezdzic legalnie potem zdobyc prawko i kupic juz maszyne jaka chcecie ? Jesli w wieku 15 lat sie jezdzi CBR to czym sie bedzie jezdzilo w wieku 25 lat ? Hayabusa z silnikiem rakietowym ?

 

 

No sam widzisz. Piszesz ze jakbys za rok kupil 125 to bylo by super, ale Pushek wczesniej zaczął i juz tą drogę przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...