Skocz do zawartości

..Murmansk 2014


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To, że yeuop miewa czasem gdzieś odpowiadanie i kontynuację wątków (jakichkolwiek) - do tego zdążyłam się przyzwyczaić. Ale trochę żal niepełnych informacji, opisów, relacji, ciekawostek. Nie tylko tu. Jak ktoś ma "lekkie pióro" i wyobraźnię, to fajne rzeczy można opisać. Yeuop zrobił coś w bliskim klimacie dla pewnego portalu po Kazachstanie (nie wiem, czy był tu na forum gdzieś link, nie przypominam sobie, może przeoczyłam). Do dopracowania, rozszerzenia i całkiem dobry materiał. Plus pozostałe podróże.

Czytając niektóre relacje (ludzi tutaj), miałoby się ochotę zebrać i wydać. Neno, yeuop, andryszek i parę(naście) innych osób. Ze zdjęciami, subiektywnymi ocenami, potocznym językiem, praktycznymi informacjami, a przede wszystkim - z opowieściami, smaczkami, anegdotami, itp. Tak wszystko zusammen do kupy. Chętnie bym przeczytała. I kupiła.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Kiedyś na innym forum ktoś zebrał do kupy wszelkie wiadomości, zrobił z tego książkę i narobił sobie wrogów :rolleyes:

Powiem więcej, sam byłem jego wrogiem po tym jak zaczął grozić że za cytowanie jego książki odda pod sąd :biggrin:

A o Yeopa zaczynam się martwić, jakoś długo się nie odzywa :rolleyes:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zabrzmiało, jakby ktoś miał na tym położyć łapę? W życiu. Decyzja samych uczestników. Mało realne, właściwie wcale. Ale miałoby sens i byłoby całkiem wartościowe. Tylko o to chodziło :).

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...