Skocz do zawartości

KIEROWNICA - PORADŹCIE PLIS !!!!


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

po ostatniej wywrotce musiałam zmienić kierownicę....udało mi się kupić prawie identyczną do oryginalnej z tą tylko różnicą, że nowa jest chromowana a stara była czarna, obydwie mają 22 mm średnicy, czyli typowo.

Moze mi powiecie dlaczego mimo dokręcenia na maxa zarówno kostki z przełącznikami jak i uchwytu od dźwigni sprzęgła wszystkie te gadżety kręcą sie wokół kierownicy? 8O

 

Dodam jeszcze, że na starej kierownicy nie było żadnych otworów itd, była całkowicie gładka. Postanowiłam po prostu podłożyć jakieś podkładki, ale może jakies lepsze pomysły??? :mrgreen:

 

Z góry dzięki za radę!!

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czyli potwierdziłeś moje podejrzenia że to właśnie ten cały chromik ma tu znaczenie ;) czyli podkładka rozwiąże problem.,... :mrgreen:

 

glebę przeżyłam w miarę okej - na szczęście dużo rzeczy musiałam po prostu spowrotem naprostować - fakt była to docyć żmudna praca ale juz kończe prawie.. ;) do wymiany była tylko kierownica no i szybka się potłukła....a szkoda bo fajna była ;)

ja też dochodzę do siebie a w szczególności moja ręka, która dopiero dzisiaj zaczęła przypominać rękę bo wcześniej była jakąś bezkształtną spuchniętą nabrzmiałą masą ... :lol: 8O

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oki- już dwa dni temu poradziłam sobie z miom małym kłopotem - otóż okleiłam miejsca pod przełacznikami taśmą samowulkanizacyjną...i jest git !! wszystko elegancko się trzyma jakby przyspawane było ..:mrgreen: :buttrock:

 

Dzięki!!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mozesz też wykonać te podkładki z gumy' date=' która równiez zapobiegnie ślizganiu i nie bedziesz musiała ciąć kurtki wystarczy dętka ze składaka 8)

Albo zmatownienie kierownicy ale tego raczej nei polecam... :buttrock:[/quote']

 

a najlepsza do tego bedzie guma z prezerwatywy, bo cienka, tylko trza ja odtluscic z tych srodkow nawilzajacych :buttrock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Red' date=' bo trzeba brać te z talkiem a nie "plemnikobójcze"![/quote']

 

Maniek tych z talkiem to juz chyba nie produkuja, ale nie wiem, nie bede sie wypowiadal bo nie uzywam, to tak jak lizanie loda przez szybe w kasku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czy temat tego posta brzmi "JAKICH PREZERWATYW UŻYWAĆ" ?!!!!!! bo chyba koledzy trochę off topic piszecie.... :mrgreen: :buttrock: okazuje się że wszystko zawsze sprowadza się i tak do sexu!!! :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itam! CB 400-450 w oryginale mialy w kierownicach dziury, wiec:

1-czarna byla nieoryginalna

2-aftermarketowe z reguly nie maja dziur

3-masz przygiete(lub ulamane) jezyczki ,ktore wchodza w dziurki w kierownicach

4-jesli masz tylko przygiete jezyczki, to wyprostowac, i w odpowiednim miejscu nawiercic otworki

5-Pozdrawiam-Janek:-))))))))))))))))))))))))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... okazuje się że wszystko zawsze sprowadza się i tak do sexu!!! :twisted: :mrgreen:

 

a co w tym zlego ? :mrgreen:

a czy ja powiedziałam że to źle?!!!!!!!!!! bawi mnie po prostu to,że nawet temat kierownicy, a raczej jakiś podkładek też się kończy na jednym ...hiihi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...