Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl :)


matti2515
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

no i w końcu po intensywnych poszukiwaniach i zdanym prawku mogę sobie pozwolić na zakup motocykla :) a więc jako pierwszą zakupiłem damę suzi gsr 600A :) jako że nie mam większego doświadczenia postanowiłem zakupić sztukę taką samą na jakiej robiłem prawko na kat A. :) Początki były trudne trochę palma poodbijała bo chciałem r6 ale nie wiem może kiedyś. :)

 

No i od razu pierwszego dnia zrobiłem na niej ok 230km.. :) Wiem że mam duże braki w poróbnaniu do innych motocyklistów można w zasadzie powiedzieć że raczkuję :D ale jak patrzę na niektóre osoby na sportowych motocyklach to nie wyobrażam sobie wyprzedzania na zakręcie osobówki gdzie z drugiej strony jedzie inny samochód. xD No ale to są wiadomo pojedyncze jednostki, tak samo można powiedzieć o ludziach w osobowych... :P No dobra przyznam się też że puszczam manetkę przed zakrętami czasami przychamuję :D ale jeszcze nie czuję się pewnie ale pewność siebie pewnie przychodzi z czasem na motocyklu. :)

 

No i trochę niepodoba mi się nastawienie niektórych ludzi w osobowych widzą że jedzie motocykl to jeszcze potrafią wyjechać na skrzyrzowanie i wymusić pierwszeństwo... poracha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Rownież rozsądnego wyboru.

 

Pozdr.

F.

GSR600 i rozsądny wybór na pierwsze moto?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 600 na pierwszy motocykl nie jest złe ale 125 to żeczywiście mało :dry: .

Powiem Ci szczerze, że gdyby tylko moja Suzi zbierała się nieco szybciej, byłoby idealnie. O nic innego mi nie chodzi - przydałoby się troszkę kopa przy wyprzedzaniu....

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratulacje! Rownież rozsądnego wyboru.

 

Dziękuję bardzo :)

 

 

 

Kurczę, fajnie pewnie tak od 600 zaczynać co?? :D

Powiem Ci że jeździłem kilka godzin na 125 i też nie jest złe. ;) Ale nie ważne ile mocy, ważniejsza jest frajda z jazdy jaką daje motocykl. :)

 

 

 

GSR600 i rozsądny wybór na pierwsze moto?

Kwestia dyskusyjna, na niektórych forach/artykułach polecają je na pierwszy motocykl, inni uważają że ma za dużo koni. Osobiście podczas kursu jeździłem CBF125, GSR 600, SV 650, i najbardziej odpowiadał mi gsr, możesz uważać że ma zbyt dużo mocy ok ale tylko jak wchodzi się powyżej 6-7 tys obrotów poniżej jest spokojny i taki układ mi odpowiada... Do tego to jest naked więc nie zamierzam na nim jakoś zapierniczać bo mnie zwieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Powiem Ci szczerze, że gdyby tylko moja Suzi zbierała się nieco szybciej, byłoby idealnie. O nic innego mi nie chodzi - przydałoby się troszkę kopa przy wyprzedzaniu....

No 10 kucy to troszkę mało :dry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...