Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Harnaś, weź dowód do porównania! Może i ja przepale maszynę. Może...jak będzie pogoda :bigrazz:

Panie, taka ekipa starych wyjadaczy, to ja swoją betoniarkę też doturlam. Tylko muszę w końcu brud z wycieczki wymyć. Edytowane przez fizyk78

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz zrozumiesz. Cycki ma ladne ale wystają jej po bokach zamiast gustownego układu...

 

Wysłane z mojego P9000 przy użyciu Tapatalka

Lepiej taki układ niż jeden za drugim jak w V-ce :biggrin: . Przynajmniej oba widać.

U mnie też nieciekawie - niby z przodu (klasycznie) ale za to cztery :blink:

Edytowane przez harnas60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak kto woli, ja lubie jak cycki sa blisko :D no i trzeba z dobrej strony spojrzeć, też oba widać! ;)

Jarq..lubisz jak cycki są blisko.....Ciebie? To chyba każdy facet tak lubi ;)

 

A co do jutrzejszego pożegnania lata - ok 17 ma padać, czy mimo tego ktoś przyjedzie?

 

??? i Ty mi mówisz o opisach niemalże poetyckich?? nie śmiem zapytać o rozwinięcie myśli :)

Ja myślę tylko o motocyklach...a Wy?

A do waszej poezji jeszcze mi daleko...do tych porównań, przenośni i personifikacji...

Nawet jeszcze nie wiem, którą część moto nazywacie cyckami, tylko się domyślam....może ktoś mnie wtajemniczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz moto Fizyka to się zorientujesz. Cycki widać z każdej strony i pod każdym kątem.

Ty nie słodź tylko chodź na piwo a i koleżankę zabierz. Wiesz gdzie i kiedy a jak koleżanka chce sie przyłączyć to prv.

 

Wysłane z mojego P9000 przy użyciu Tapatalka

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...