Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pancur, raczej o świeże samcze mięso chodziło ;-)

Pan Pancur jest świeży tak samo jak wędliny w supermarkecie. Ładne opakowanie i każda Sroczka i Luna jego. Dodatkowo odpowiednia konserwacja - korozja Go nie rusza.

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest natura facetów: starym bykom zwykle młoda cielęcina pachnie... ale i małolaty czasem myślą, że "piernik" im starszy tym słodszy...natury się nie da oszukać... :P

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj panowie co za debata :icon_exclaim: młody , stary , gruby ,chudy - co za różnica ;) pasja się liczy :tongue: chęć robienia tego co się kocha :icon_razz: a wy wszystko sprowadzacie do jednego :wacko: ojjjj nie ładnie :icon_evil: chęć poznania kogoś nowego ,rozmowa czy polatanie nie jest równoznaczna z bzykaniem :icon_biggrin: czuję seksistowskie teksty , czyżby czyżby zazdrość ? hmmm

a tak na serio przecież chodzi o poznanie się i może wreszcie uda się umówić na jakiś trippp :crossy: pozdrawiam wszystkich napaleńców u których górę bierze móżdżek a nie mózg :P :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur... zgłębiłam trochę twoje posty i wiem że dużo się udzielasz charytatywnie i to się chwali ja w miarę możliwości również pomagam bo są ludzie do okoła nas którym naprawdę nie dużo trzeba by wywołać uśmiech np. na twarzy dziecka :) w wspomóc w jakiś inny sposób dokładając się czy organizując różne akcje :D jeżeli chodzi o to to zawsze w miarę swoich możliwości pomogę . Więc ludzie otwórzmy się na innych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...