Skocz do zawartości

Nie wkręca się na oborty po remoncie Gilera rx 125


Goju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam crossa Gilere rx 125 kupiłem zepsutego i zrobiłem w nim remont i wywaliłem nie potrzebną elektryke i mam taki problem, że nie wkreca się na obroty nie mam obrotościomierza jednak są to bardzo małe obroty myślę koło 3-4k. Teraz pytanie co sie mogło stać? Zawór wydechowy źle założyłem? Czy może coś z elektryką? w skuterze pamiętam jak się tak działo to masy nie było...

Edytowane przez Goju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia świecy nie ma co dodawać bo ledwo co przejechałem 10km, troche tylko była przylana. Problem częściowo rozwiązany, bo sciągłem obudowe ze stożka i moto zaczeło jeździć tylko jeszcze przerywa tak troche na średnich obrotach ale myślę, że to kwestia regulacji, dysze trzeba będzie zmienić. Mam jeszcze pewien problem ze sprzegłem od czasu jak złożyłem silnik nie działa poprawnie tzn. działa ale nie od razu, tak jakby sie tarcze sklejały, bo jak przytrzymie dłużej sprzegło w jeździe i przegazuje to zaczyna działać co jest nie tak ? Może musi chwile pojeździć na tym oleju ? A i jeszcze dodam, że tarcze nie są nowe. Olej w silniku mam ipone Box 2.

Edytowane przez Goju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek taki gąbkowy z obudową z allegro. No szukam oryginału, ale narazie jest tylko jeden koleś co ma części i on sobie troche spiewa za taki kawałek plastiku i gąbki... W jakim sensie ten zjechany kosz ? bo mój wygląda w miarę ok nie ma śladów od tarczy jak już to jakieś minimalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie, że post pod postem ale już nie mam siły do tego moto. Zmieniłem dysze na mniejszą i moto zaczeło chodzić jeździło jak szalone, jednak musiałem zdemontować gaźnik i zbiornik paliwa bo montowałem inny amortyzator i trzeba było rame przespawac, ok zrobiłem założyłem wszystkie owiewki... i od tego czasu jak złożyłem moto jedzie wkręca się już na średnie czuć, te doładowanie i nagle zaczyna przerywać i dalej nie idze regulacja iglicą nic nie daje dalej przerywa, inna świeca to samo, sprawdzałem czy gdzieś kable sie nie rozłączyły ale nic z tego, wydaje mi się ze znowu ma za dużo paliwa na wysokich obrotach tylko to dziwne, że mam stożek a dysza 120 czyli mało, dawać jeszcze mniejsza? świeca czarna lekko mokra ale nie aż tak....

Dodaje filmik pod koniec lepiej dopiero słychać: https://www.youtube.com/watch?v=Svalhj7x_4o&feature=youtu.be

Edytowane przez Goju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...