Skocz do zawartości

Nowy cylinder 70ccm!


m3fistoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy cylinder 70ccm.
Posiadam już wydech gianelli strada.
Mam zamiar kupić Cylinder Airsal Sport 70cc.
I teraz pytanie jakie łożyska?
I czy zrobi jakiś problem wymiana samej dyszy bez gaźnika? I jakiej wielkości ma być ta dysza?
Z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół środkami osiągniesz pół efekty. Albo chcesz coś zrobić dobrze albo w ogóle tego nie rób.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na ten + gaźnik 19mm i mam to dodatkowe pytanie:)



VS


Zdecydowałem się na ten cylinder. Tylko teraz mam pytanie czym różni się ten 6 kanałowy od 7? Co mi doda ten 1 kanał?

Z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz kupic taniej lozyska to idz do jakiejs hurtowni i wez stare łozysko, powiedz ze chcesz z luzem C3 pod temperature, skf kupisz za 50, 60zl.

Chyba ze kupisz polskie bardzo dobre tez sa za ok. 15zl sztuka.

Mam polskie w kmx-ie i smiga.

Edytowane przez Ziuteek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica jest ogromna i 6 płuczących a 6 plus 3 wydechowe znacznie zmieniają charakterystykę obu cylindrów :) ja osobiście wybrał bym opcje na 6 płuczących i dwóch dodatkowych wydechowych optymalnie polecam gaźnik 21mm ten z firmy wm motor kosztuje niewiele a naprawdę sprawdza się i wytrzymuje dosyć ługo jak za swoją cene 60zł :) ja osobiście wykonuje kity big bore do am6 gdzie tłok ma średnice 51-51,50mm plus do tego porting kanałów i każdemu zalecam i montuje gaźniki pwk 24mm :) montaż zbyt małego gaźnika może spowodować to że będziesz musiał wzbogacić mieszankę dyszą co pociągnie za sobą powiekszone spalanie ta teoria oparta jest na wielu faktach i przypadkach :) kumplowi rs z cylindrem power force po rozwiercie na 49mm i gaźnikiem 21mm paliła 5-5,5l a drugiemu z takim samym cylkiem tyle że z gaźnikiem 19mm i duża dawką na dyszy potrafiła łykać do 6,5l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...