Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem tutaj nowy , ale mam problem i nie wiem o co chodzi , od 2 dni w moim motorze tj. Harley Davidson Electra z 2003 roku zauwazylem ze jest znaczny spadek mocy wgl nie ciągnie jak powinien ! Zdarzyło mi sie ostatnio ze mialem bardzo mocna rezerwe ale zatankowałem przejechalem sie odpalilem za 2 dni i zauwazylem spadek mocy , swiece nie sa zalne . Gdy wyciagne 1 fajke to motor działa gdy ponownie wsadze ją wyciagne 2 motor przestaje działac , gasnie . Filtr powietrza jest nowy . Ostatnio zauwazyłem ze cieknie mi olej z pod klawiatury(wtedy bylo wszystko git ) Co moze byc przyczyna ? Motor wszytko jezdzi pali itd tylko nie ma odpowiedniej mocy jest poprostu słaby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz przewody czy jest ok, wykrec swiece i sprawdz czy daja iskre jak zakrecisz rozrusznikiem

 

nie pali ci się kontrolka od silnika ?

 

wyciek z rockerboxa - usuń

 

chyba go nie przegrzałeś, co ?

 

wracając do info, że miałeś 0 w zbiorniku, mogła się pompa zapowietrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka od silnika sie nie pali , przewody sa ok , jak daje rozrusznikiem swieca daje iskre , przegrzac? co masz na mysli ? a gdzie taka pompa mogla sie znajduje? ?

Jak wyciagne swiece(fajke) ktora jest pod siedzeniem motor działa , gdy wloze ja i wyciagne fajke ta przy kierownicy silnik gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka od silnika sie nie pali , przewody sa ok , jak daje rozrusznikiem swieca daje iskre , przegrzac? co masz na mysli ? a gdzie taka pompa mogla sie znajduje? ?

 

Jak wyciagne swiece(fajke) ktora jest pod siedzeniem motor działa , gdy wloze ja i wyciagne fajke ta przy kierownicy silnik gasnie.

 

 

przy kierownicy nie ma fajki - hehe

 

określa się przedni cylinder lub tylny cylinder

 

z Twojego opisu wynika, że nie chodzi przedni cylinder ( świeca działa, przewód świecy ok, cewka ok ) to pozostaje sprawdzenie czy podaje paliwo

 

sprawdź też sprężanie w cylindrach

 

a najlepiej zrobisz jak zaprowadzisz moto na serwis bo sam tych spraw chyba nie ogarniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik pracuje równo ;) chyba bedze musiał to zrobic ;) dzieki za porady ;0



Byłem przed chwila na CPN zatankowałem do full przyjechalem do domu , wyciagnałem swiece odpalilem przejechalem sie i wszytko juz git . ufffff ale ulga ! Chyba zapowietrzyła sie pompa od paliwa... ! Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik pracuje równo ;) chyba bedze musiał to zrobic ;) dzieki za porady ;0

 

 

Byłem przed chwila na CPN zatankowałem do full przyjechalem do domu , wyciagnałem swiece odpalilem przejechalem sie i wszytko juz git . ufffff ale ulga ! Chyba zapowietrzyła sie pompa od paliwa... ! Temat do zamknięcia

tak jak wcześniej pisałem, dobrze, że masz już problem rozwiązany, postaraj się nie doprowadzać do takich sytuacji bo może pompa tego nie wytrzymać, a naprawa zaboli finansowo...

 

pozdro i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...