Skocz do zawartości

Dodatki do cbr 954, klamki, sety, kierunki itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od dwoch tygodni smigam juz na Cbr 954. Chcialbym ja troche doinwestowac i poprawic jej wyglad. Kwota jaka chcialbym przeznaczyc na inwestycje to ok 1k zł. Wydech jaki mam to remus, dodatkowo jest podlaczony pakiet od rapid bike. Chcialbym dolozyc jakies czarne, badz niebieskie klamki, z tym ze nie wiem jakiej firmy, tak samo mysle aby zmienic sety. Dodatkowo mysle nad zmianą kierunków na ledy i dolozeniem innego mocowania tablicy. Moglibyscie mi polecic produkty/firmy godne uwagi.

Dodatkowo zauwazylem ze przy niskich obrotach podczas jazdy gdzies przy klektorach przbija sie powietrze. Mysle nad wymiana podkladek na nowe, wiecie moze jakich powinienem szukac?

Edytowane przez Bandzioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj klamki do Twojego motocykla, długie, krótkie, łamane etc, sprawdź sobie, ja takie używam w swojej cbr1000 i :
http://www.dkmotocykle.pl/index.php?search_query=d%BCwignie+cbr+954&_search_category=on&podkat=0&producent=0&_search_from=0.00&_search_to=0.00&do_search=true

LEDY dostaniesz w każdym motoryzacyjnym, nie zapomnij o przerywaczu/rezystorze przy przejściu ze zwykłych żarówek.

Uszczelka taka do kolektora kosztuje całe 5 zł.

Mocowanie tablicy - http://www.rg-racing.com/browseBike/Honda/CBR954RR/2002/LP0044BK.aspx

dostępne na zamówienie w cenie 245 zł.

A ogólnie jak chcesz cos dodać do motocykla, proponowałbym zacząc od crushpadów, popaczaj tu:
http://www.rg-racing.com/browseBike/Honda/CBR954RR/2002.aspx

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz amortyzator skrętu w swojej CBR 954. Jeśli go nie masz to go kup koniecznie lub zmień motocykl na słabszy bo wykorzystywanie osiągów tej Hondy bez "amorka" to igranie z ogniem.

Jak już masz amortyzator skrętu to następne na liście powinny być przewody hamulcowe w stalowym oplocie i crashpady.

Reszta to niepotrzebne dodatki, no chyba, że jedziesz dla lansu przed dziewczynami. :biggrin:

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta to niepotrzebne dodatki, no chyba, że jedziesz dla lansu przed dziewczynami. :biggrin:

 

 

Samolot, to wytłumacz mi proszę jakie to praktyczne względy pchnęły Cię do zakupu sporta, skoro nie lans :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...