Skocz do zawartości

Co wybrać?Bandzior 1200,XJR1300,MT-01,cos innego


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :)

Poszukuję motocykla zarówno na krótkie przejażdżki i odrobinę szaleństwa jak i na trochę dłuższe(powiedzmy 200km).

Chciałbym żeby był wygodny dla mnie jak i dla plecaka,ale nie chcę turystyka.Mocny,wygodny,nieawaryjny i przyciągający wzrok.To mój typ :)

Budżet powiedzmy do 15k.

W MT-01 cholernie podoba mi się połączenie silnika wojownika z sportowym wyglądem.O dźwięku nawet nie mówię bo miażdży.

Ale raczej wygodny to on nie jest i trochę ponad budżet.

Co do XJR i Bandziora to oba mi się podobają ale nie wiem jak z wrażeniami z jazdy.

Jakie macie opinie nt tych moto?

Może jakieś inne propozycje w stylu naked,MT-01? (Choppery,turystyki,plastiki odpadają).

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużych nakedów to wybór jest... Fazer, Honda CB1300, Kawa ZXR1200. I naprawdę różnice są pt. "co się komu podoba". Ja np. wolałbym silnik chłodzony cieczą a nie olejaka. Jak chcesz "szpecjal" to jest Honda X-11 - starsze moto, ale jakość hondy, silnik od XXa, nie do zajechania.

 

Ale do szaleństwa to one wszystkie trochę ciężkawe. Do szaleństwa to może Duke'a KTM sobie poszukaj :) chociaż za 15k to może być problem....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, true.. Gutki ładna rzecz...

Jest też taka ślicznotka, MotoGuzzi Bellagio... śliczny...

http://www.motoguzzi.pl/files/c_bellagio.html

 

Może nie do końca naked, bo trochę custom, ale ładny

 

A co do "nowoczesności" - no ja mam CB650 jako "pięknego klasyka" a jak potrzebuję do wrocka śmignąć to szybciej/wygodniej fazerem :) (ja mam starego an gaźnikach, mi się bardziej widzi od nowszego)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...