Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...

Ponawiam temat, ktory byl na forum niestety bez odpowiedzi...

Mam problem z zapalajaca sie kontrolka silnika.

zapala sie swieci si ekilka sekund ,lub minut i gasnie.

Czy mial ktos takowe doswiadczenia???

Widzialem podobny temat niestety bez odpowiedzi

pzdr

Pyra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Ponawiam temat, ktory byl na forum niestety bez odpowiedzi...

Mam problem z zapalajaca sie kontrolka silnika.

zapala sie swieci si ekilka sekund ,lub minut i gasnie.

Czy mial ktos takowe doswiadczenia???

Widzialem podobny temat niestety bez odpowiedzi

pzdr

Pyra

 

PS

dodalem temat rowniez w HD lecz mysle ,ktos majacy inna marke moze mi pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj nr błędu,potem skasuj go .Jeśli sytuacja się powtórzy trzeba działać.Odczyt błędów zrobisz sam na liczniku. Instrukcji szukaj np.tu

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jutro bede dzialal,

Mam dodatkowo pytanie czy moze byc jakas zaleznosc zapalania sie kontrolki silnika jak i rozladowania aku, bo w tym samym czasie padl mi akumulator.

Dodam ze Moto ma 2 lata.



BYlem sprawdzilem

pokazalo mi bledy

P0132

P0152

P0562

 

Wiec taj jak podejrzewalem padly sondy lambda przy wymianie wydechow .

Lecz pozostaje pytanie czy moze to byc powodem jakiegos spiecia i co za tym idzie brakiem ladowania akumulatora?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj błędy i zrób jazdę próbną.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec krotka relacja dzisiejszego dnia....

Po skasowaniu bledow , sprawdzeniu ladowaniu i wymianie sond lambda , niestety blad pojawil sie ponownie....

Lecz co gorsza przy testowaniu moto mialem wybor walnac w Losia lub zaliczyc glebe... wiec wybralem glebe.... Bike odstawiony do mechanika :(((

wiec nici z rozpoczecia sezonu ;(

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podpinam się pod temat ,również świeci mi się zółta kontrolka silnika .Po zdiagnozowaniu w sposób podany wraz z rozpiską kodów przez piter1600 wyszedł kod P0118 -Czujnik wysoka ET?Panowie, może mi ktoś z polskiego na polskie powiedzieć co to wysiadło??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...