Skocz do zawartości

Przewody w stalowym oplocie - allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi przewodami hamulcowymi dostępnymi na allegro? :

 

 

http://allegro.pl/atv-przewod-hamulcowy-w-stalowym-oplocie-1000mm-i4100672327.html

 

Oczywiście najważniejszym argumentem jest tu cena, kilkukrotnie niższa od przewodów firmowych i dedykowanych do konkretnego modelu motocykla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup przewody stalowe od włoskich skuterów, będziesz miał markowe w podobnej cenie i większą pewność.

 

nie chodzi o większą a o absolutną to są hamulce, ewidentnie te przewody to podróba tych w stalowym oplocie; wypowiadam się choć nie próbowałem bo nie chcę próbować, być może Ci którzy wypróbowali już nie jeżdżą z nami...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No absolutnej to nigdy mieć nie będziesz ale we włoskich skuterach siedzą te same co w litrowych ducati i apriliach. Na pewno są pewniejsze niż dorabiane czy te z linku a cena ta sama.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup przewody stalowe od włoskich skuterów, będziesz miał markowe w podobnej cenie i większą pewność.

Niestety z tego co już zdążyłem się zorientować ceny przewodów (nowych) do włoskich skuterów są porównywalne z firmowymi. Już taniej zamówić dorabiane na długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o używanych. Sam na takich latałem i kosztowało mnie to 60zł za komplet na przód (dwa zaciski).

Tak się nie bawie :wink: Chcę mieć pewność co do hamulca. Szukam oszczędności, jednak uważam że używane elementy układu hamulcowego do zbyt duże ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć pewność a szukasz po chińskich przewodach. Jak używka w sprzęcie działała to dalej będzie działać. Przecież jak kupujesz motocykl to też z używanymi przewodami. Zresztą rób ja chcesz.

Heniu i właśnie dlatego ten przewód wymieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz bo zapewne masz gumowe, które puchną. W przewodach w oplocie nawet starych ten problem nie występuje.

 

Jak chcesz nówki to za 200zł ci dorobią na wymiar.

Wymieniam bo owszem mam gumowe, którę mają już 25 lat. Jedna sprawa, że puchną i chcę wzmocnić działanie hamulca, a kolejna sprawa to ich wiek.

 

W każdym razie czekam jeszcze na opinie kogoś kto miał do czynienia z przewodem do którego link podałem na samym początku tematu. Ciekaw jestem czy rzeczywiście są kiepskiej jakości jak to ktoś zasugerował wcześniej.

Edytowane przez kamikazemario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...