Skocz do zawartości

Kawasaki kz 1000 r2 superbike replica 1983


Malykrata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez przypadek kupilem sobie takie cos , byc moze ktos z kolegów posiada chciałbym troche wymienic informacji, narazie wymaga malowania (powrót do orginalu) , zamiast kerkera mam sebring'a

do szczescia brakuje mi orginał kierunków ( made in japan) oraz lusterek

interesuje mnie też nr lakieru (lime green) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie z oryginałami, proponuję szukać na ebay.com czasem trafi się na Motobazarze w Warszawie, ale trzebaby wziąć chociaż 1 sztukę na wzór...

Model b. ciekawy...są jakieś zdjęcia??

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Sprawdzałem na bikebandit.com niestety nie ma, jeszcze chyba gdzieś w Holandii jest sklep co sprzedaje do starych Japońców, ale cenią się drogo... nie pamiętam nazwy...

 

Znalazłem, ale chyba też nie mają..

 

http://www.cmsnl.com/kawasaki-1983-kz1000-r2-eddie-lawson-replica_model15428/partslist/

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty Jutro bedą .. Malowanie jest okrutnie zjeb..... Ułańska fantazja
Nie mam żadnego kierunku w orginale ktoś pozakladał chiński Carbon ( masakra )
Podobno gpz miały identyczne dzięki za info

Dziękuje za info schematy,
Kierunki zobaczę w stanach moze sie trafią

Edytowane przez Malykrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie sprawdziłem, ten sam numer części ma GPZ 750 1983, tylko, same tylne pasują, bo z przodu mocowany jest na krótkiej nóżce do owiewki, ale można np kupić kpl. tyły i 2 nóżki tył, i przednie kierunki bez nóżki przedniej( bo nie wiem gdzie są otwory odprowadzające wodę, czy w szkiełku, czy w kierunku)...

Z lusterkami może być podobnie, trzeba porównać nr katalogowe różnych modeli, może coś podpasuje...

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że R2 różne kolory występowały na różnych rynkach...

Jak się nie mylę USA i Niemcy- to wyłącznie kolor zielony- chyba limonkowy, na innych( tylko nie wiem jakim) wstępował tylko w kolorze białym, a na jeszcze innych klienci mogli sobie wybierać albo jeden, albo drugi kolor...

może spod warstwy tego obrzydlistwa coś prześwituje i wiadomo jaki był oryginalny??

 

Moto bardzo fajny klasyk...Gratuluję!!!

 

Pozdr.

J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginał to lime green RAL 6018 , własnie sie rozbiera :) , ktos zamalował sticker na zbiorniku ( super bike replica ) :(

numer ramy wskazuje na rynek niemiecki , ogólnie wszystko sie zgadza , wydech Kerkera tez zamieniono na sebringa amortyzatory z oryginałów na Koni ( wpis w brief )

kierunkowskazy znalazlem na tablicy od GPz 750 na długich nóżkach z 1982 r orginał Stanleya

dzieki. juz zostanie w rodzinie

jak skonczę sie pochwale

 

i zapraszam na browarka w upalny dzien :)

Edytowane przez Malykrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stckery czasem można dokupić na różnych ebayach, trzeba szukać... klasyka, nie jest łatwo odbudować, ale za to potem jaka frajda...

 

Ja mam klasyka Ducati Paso Ltd, kiedyś chciałem go odmalować, ale zrezygnowałem ma oryginalny kolor i dziury- szramy po przygodach, ja to zostawiam, bo to należy do historii tego motocykla, najważniejsze aby technicznie był w pełni sprawny,....

 

Dzięki za zaproszenie..Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

udało się . prawie

Malowanie dzieki Sławkowi B.

Naklejki Radek B. pseudo Królik ( polecam mistrz w swoim fachu )

Dzięki Panowie bez was by się nie udało

 

czekam na lusterka i kierunkowskazy

etap kolejny to tłumik , amortyzatory tył i oryginalne obszycie siedzenia

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a89a94d9c217e9a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31a78fcbdc24dc09.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...