Skocz do zawartości

Regeneracja moto po glebie


Drakers9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Limo. Nie włączam drugi raz tego filmiku, ale wydawało mi się że sprzęt był odpalony na neutralu a potem wrzucony pierwszy bieg. Przy rozłożonej stópce bocznej i próbie wbicia biegu wydaje mi się, że właśnie taki jest efekt. Lekkie szarpnięcie do przodu i zgaśnięcie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo. Nie włączam drugi raz tego filmiku, ale wydawało mi się że sprzęt był odpalony na neutralu a potem wrzucony pierwszy bieg. Przy rozłożonej stópce bocznej i próbie wbicia biegu wydaje mi się, że właśnie taki jest efekt. Lekkie szarpnięcie do przodu i zgaśnięcie.

 

Pozdr.

F.

oglądałem filmik kilka razy i to wygląda na otwarta stopke lub czujnik stopki - w zależności od motocykla reakcja na to będzie inna lecz każda kończy się odcięciem zapłonu... lekkie szarpnięcie też się zdarza (zależy jak ustwione i jak mocno zużyte jest sprzęgło....)

pewnie jaquzje ma racje hehe, ale autor mógł by poinformować o zlokalizowniu usterki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem filmik kilka razy i to wygląda na otwarta stopke lub czujnik stopki - w zależności od motocykla reakcja na to będzie inna lecz każda kończy się odcięciem zapłonu... lekkie szarpnięcie też się zdarza (zależy jak ustwione i jak mocno zużyte jest sprzęgło....)

pewnie jaquzje ma racje hehe, ale autor mógł by poinformować o zlokalizowniu usterki ;)

O zlokalizowaniu przez nas usterki być może... ;)

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sorki za późną odpowiedź. Mechanik przjyjechał i naprawił sprzęgło siłą woli,(serio to potem mowil, że coś tam się ten czujnik od stopki faktycznie popiepszył, ale pewnie powiedział tak tylko zeby zwiększyć rachunek :P) a potem zabrał i wymienił kierownice, podnóżki i dzwignie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...