Skocz do zawartości

pewien problem związany z motocyklowym ubiorem...


Rekomendowane odpowiedzi

jestem dość potężnej budowy itd. nie mylić z kolesiem który ma bęben przed sobą na metr...

lubie ścigacze.

i tu rodzi sie pytanie. jak kolo o moich warunkach fizycznych by sie prezentował w typowej skórze ścigaczowej? podejrzewam że nie najlepiej... ale jeszcze nikogo takiego nie widziałem. sam też nie miałem okazji takowej założyć . na ogół to widziałem

spox kolesi co ważą ok 70 kg a to dobra waga i do tej owej skóry o której pisze. ma ktoś jakiś pomysł na jakis dobry luźniejszy strój ( równie wytrzymały co skóra) w którym nie wyglądał bym co najmniej śmiesznie?

może w skórze nie wyglądał bym tak źle?

 

wiem że to nie kółko różańcowe ale doradzcie na pewno widzieliście więcej ludzi w motocyklowym ubraniu ode mnie mam 184cm i 90 kg :buttrock: :crossy: :evil:

 

narazie z góry dzięki za odp i pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie bardzo rozumiem czym się przejmujesz, ja też mam 183 cm wzrostu i ważę ok 90 kg - znajomi mówią, że szczupły raczej jestem, patrząc z góry brzuch mam za klatką a nie przed (fakt, że mam dość grube kości i przy 80 kg wyglądam jak bym uciekł z Oświęcimia :buttrock: ).

Co do stroju to uzywam textylnej Modeki i klasycznej skóry na motocykl w ciepłe dni - żona mówi, że w obu jest super. Jest taka firma Tarbor z Lublina (poszukaj w necie) i poszczególne modele robi na zamówienie, najtańsze to nie jest, ale może jakieś rozwiązanie.

PS. Ja jeżdżę na nakedbike'u ale myślę że na sporcie też by było OK

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci,że raczej spoko byś pewnie wyglądał w skórze..

mój kolega np. jest trochę"niewymiarowy" i jak szukał skóry to zawsze się z niego nabijałam bo wyglądało to rozpaczliwie: jak mu w ramionach pasowały to mógł je naciągnąć na połowę brzucha,a jak na brzuchu się dopinały to w barach był 2 razy szerszy,a pojechał ze mną do mojego obecnie ulubionego sklepu i tu zareklamuję "Motostore" i tam koleś popatrzył na niego, wyciągnął mu skórzaną kurtkę,kazał przymierzyć i leżała na nim jak ulał i do tego wcale kiepsko w niej nie wyglądał

tak więc czy skóra,czy nie to pewnie znajdziesz coś godnego uwagi

pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechał ze mną do mojego obecnie ulubionego sklepu i tu zareklamuję "Motostore"

Zapodaj jeszcze Martka, gdzie to cudo się mieści, bo na razie jest to "krypto-reklama". Wiadomo, że jest, ale nie wiadomo gdzie :buttrock: . Sam chętnie odwiedzę taki magiczny sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Starszy z naszego forum ma podobne wymiary (wagę nawet pewnie większą...) i zawsze jeździ w kombinezonie skórzanym i wygląda dobrze. Idź do sklepu, dobierz sobie. Śmiesznie wygląda tylko w obcisłym kombinezonie gościo postury "harleyowej" tzn. szerszy niż wyższy, gdy dupa szersza od barków... Ja sam, choć konus jestem, nigdy nie mogę kupić kompletu i muszę kupować osobno kurtkę i osobno spodnie (kurtka 2 numery większa niż standardowe spodnie...).

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

według mnie facet poężnej budowy w skórach wygląda rewelacyjnie!!! zdaje się być jeszcze potężniejszy i tym bardziej męski....nie wiem czym Ty sie przejmujesz... :lol: co to w ogóle za pomysł z gore-texami...

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...