Skocz do zawartości

HONDA NTV 650 1993 - bogato doposażona;)


doomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zachęcam do obejrzenia i zakupu.

 

http://tablica.pl/oferta/honda-ntv-650-CID5-ID5lLoH.html

 

wszystkie info na priv

 

pozdrawiam

 

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy widziałeś kiedyś taką za 6500-700 zł z bliska ? a przede wszystkim czy chciałbyś jeździć najtańszą Deauvilką z allegro ?

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jakoś dziwnie wysunięte do przodu, jak w czoperze.

zdjęcie robione chińskim smartfonem:/

Edytowane przez doomi

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem jesienią Deauvill z 2000 r w idealnym stanie za pniżej 7000 zł.Jestem właśnie na etapie szukania turystyka dla siebie i wiem co mówię ;) ale ok bo nawet ta cena jest do uzgodnienia

http://otomoto.pl/honda-ntv-deauville-650-M3913117.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem jesienią Deauvill z 2000 r w idealnym stnj 7000 zł.Jestem właśnie na etapie szukania turystyka dla siebie i wiem co mówię ;) ale ok bo nawet ta cena jest do uzgodnienia

http://otomoto.pl/honda-ntv-deauville-650-M3913117.html

 

Nie wiem co chcesz przez udowodnić. Są to 2 w sumie różne motocykle i porównywanie ich nie ma sensu- przynajmniej moim zdaniem. Ntv 650 to przedewszystkim naked, a NT650V deauville przedewszystkim turystyk (o ile nie tylko i wyłącznie)

Po za tym jeśli jest za drogi dla ciebie to poprostu odpuść sobie.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl wart tyle, ile kupujacy jest w stanie zapłacić. A to, ze sprzedać porządny motocykl ciężko, bo handlarze zarzucaja rynek odpicowanymi śmieciami to już inna sprawa.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doomi - pogódź się z tym, że za taką kasę to nawet na forum nie sprzedasz. Tutaj wszyscy chcieliby kupować motocykle zadbane i doposażone, ale jak przyjdzie co do czego, to zawsze wyłażą z kupujących poszukiwacze okazji cenowych.

Niestety zgadzam się ze słowami bigboykr-a, moto jest tyle warte, ile klient jest w stanie zapłacić. A rynek mamy ciężki i przesycony "okazjami"

Ale życzę powodzenia w sprzedaży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam motocykl różniący się jedynie plastikami.Z życzeniami sukcesu może i jest jakiś sens bo zgrzanych szybkim zakupem nie brak a ciepełko zapowiadają.Ja od wczoraj bez motocykla w trakcie poszukiwań kolejnego.Tzn stoi jeszcze w garażu i do niedzieli mogę gdzieś w kolo komina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam motocykl różniący się jedynie plastikami.Z życzeniami sukcesu może i jest jakiś sens bo zgrzanych szybkim zakupem nie brak a ciepełko zapowiadają.Ja od wczoraj bez motocykla w trakcie poszukiwań kolejnego.Tzn stoi jeszcze w garażu i do niedzieli mogę gdzieś w kolo komina...

Inny jest kardan, zawieszenie p + t, ukł. hamulcowy, felgi, zdaje sie skrzynia i rama też więc chyba nie ten sam ale nie zamierzam dalej dyskutować w tym temacie.

Edytowane przez doomi

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...