Skocz do zawartości

Power Comander III Usb + ustawianie dawki paliwa?, hamownia? - CBR 1000RR Sc57A


Tylik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)
Tak sobie szperałem w sieci od czego są te 3 przyciski na Power Commander 3 USB w mojej 1000RR z 2005, i znalazłem ciekawe rzeczy.. :)

tutaj artykuł: https://sites.google.com/site/testankieta/power-commander
napewno się komu przyda :D


ale do rzeczy. orientuje się ktoś jakie dawki paliwa najlepiej ustawić sobie na każdym poziomie "Low", "Medium" oraz "High" - by jak najwięcej mocy wykrzesać z moto przy trybie sportowym jazdy, ale nie stracić na niczym? mam tu na myśli np. zalewanie zbyt wysoką dawką paliwa silnika przy niskich obrotach "LOW" - bo tego się obawiam, bo "Medium" i "High" to wiem że raczej spokojnie można na wysoką dawkę ustawić, nie wiem jak z niską..


druga sprawa to mam obecnie wystrojonego Pc III pod sportowe filtry K&N i sportowy wydech G.P.R (sama końcówka), ale zmieniłem ostatnio układ na pełną Yoshimure i chciałbym wgrać nową mape i wystroić na hamowni - orientuje się ktoś gdzie to moge zrobić w W-wie lub okolicach i za jaki $ ?

..niestety nie mam przejściówki do Power Commander i kabla Usb by wgrać mapę samemu, bo nie dostałem tego przy kupnie od Włocha :P

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc;

 

Cytowany artykul nie ma niestety zbyt wiele wspolnego z prawidlowa regulacja skladu mieszanki paliwowo-powietrznej.

Odpowiedzi na pytania znajdziesz w linku z mojej stopki.

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje chociaż mogę się mylić to w okolicach wawy na hamowni to można co najwyżej olej wymienić,przynajmniej tak było rok temu. Więc nie liczył bym na twoim miejscu na to że ci coś zestroją, wręcz przeciwnie możesz mieć po takich zabiegach hulajnogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje chociaż mogę się mylić to w okolicach wawy na hamowni to można co najwyżej olej wymienić,przynajmniej tak było rok temu. Więc nie liczył bym na twoim miejscu na to że ci coś zestroją, wręcz przeciwnie możesz mieć po takich zabiegach hulajnogę.

A ja na Twoim miejscu czytalbym posty pojawiajace sie w watku. Ze zrozumieniem.

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motokofeina kolega napisał że coś wie o hamowni w wawie i wszystko ze zrozumieniem, bo autor tematu zapytał gdzie można zrobić to dobrze więc czego się prujesz ? ? jak nie masz nic do powiedzenia to nie rób śmietnika w temacie bo z tego co widzę moderatorem nie jesteś tylko próbujesz na siłę na wielu forach się rozreklamować.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motokofeina kolega napisał że coś wie o hamowni w wawie i wszystko ze zrozumieniem, bo autor tematu zapytał gdzie można zrobić to dobrze więc czego się prujesz ? ? jak nie masz nic do powiedzenia to nie rób śmietnika w temacie bo z tego co widzę moderatorem nie jesteś tylko próbujesz na siłę na wielu forach się rozreklamować.

Tylik (z Warszawy) pytal o hamownie i strojenie w Warszawie lub okolicach. Nadarzyn miesci sie w tym obszarze i robimy dokladnie to o co pytal autor watku. Na to ventura (z Ilawy, wiec kawalek od stolicy) napisal, ze w okolicy Warszawy nie ma gdzie zrobic strojenia co nie jest prawda. Tyle w kwestii wyjasnienia meritum.

 

Co do reklamy to sprawa jest prosta: jak widac "spoleczenstwo" nie wie, ze w okolicy Warszawy jest czynna hamownia motocyklowa gdzie mozna wykonac rozne uslugi, z tym strojenie silnika.

 

Nie mam w zwyczaju sie pruc, jak to ladnie okresliles. Nie lubie po prostu jesli ktos, kto "moze sie mylic" zabiera glos w watku, w ktorym padla juz konkretna odpowiedz na pytanie pytacza.

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam w zwyczaju sie pruc, jak to ladnie okresliles. Nie lubie po prostu jesli ktos, kto "moze sie mylic" zabiera glos w watku, w ktorym padla juz konkretna odpowiedz na pytanie pytacza.

 

 

 

Chyba była właśnie za mało konkretna :). W sensie, nie mam nic do próby "wyrobienia sobie marki" na forum. Wielu tak zrobiło i nie ma nic w tym złego. Może po prostu pisz jasno jeśli możesz komuś zaoferować swoje usługi i nie będzie więcej takich niedomówień. Według mnie to dobrze że są takie miejsca, im więcej tym lepiej.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że Motokofeina dobrze że napisał co i jak i konkretnie, a gdzie szczegóły to już na PW odpisał mi na mail, bo raczej mało kto pisze do rzeczy :) także nie ma o co bić piany, a to że przy okazji się reklamuje to już inna, normalna jak dla mnie sprawa.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do motokofeiny. To że jestem z Iławy to nie znaczy że nosa poza nią nie wytykam i dobrze jest mi znany temat hamowni z wawy. Tak że ze zrozumieniem chyba ty masz wyraźny problem i jeżeli ci brakuje polskiego żeby łapać o co biega to zamiast FM to poszperaj w forum języka polskiego. Tak więc rozwinę wątek. Mam jeszcze w domowym archiwum wydruki z zestrojenia gixa na hamowni której nie będę tu reklamował. Otóż wynik to bagatela 75 KM które uzyskał. Tak więc podkreślę poraz kolejny. Hulajnoga to jest odpowiednik tamtejszych eksperymentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...