Skocz do zawartości

Suzuki SV650n 2002 rok, JAKIE LAGI???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Jestem nowy na forum,

W zeszlym roku mialem dzwona na mojej Sv-ce

I przyszedl czas na remont, czy ktorys z kolegów moze wie, czy przód zawieszenia pasuje od jakichkolwiek innych modeli, nie mówie tu o pólce itp, chodzi mi o same lagi zeby pasowaly w oryginalna pólke górna i dolna,i mocowanie zacisku, albo ogólnie inny przód z kolem i zaciskiem oczywiscie kolo tego samego rozmiaru.

 

 

A pytam bo mieszkam w UK i do SV dosc drogie sa uzywki razem z kolem to jakies 300F

 

A np od bandita komplet kupie za 160F

 

Spora roznica,

 

 

Jakby co to z gory dzieki

 

Sorka za brak polskich znaków nie mam polskiego wina

 

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzesz to od Bandita założysz - w SV długość lagi 595 mm, Bandit - 625 mm, średnica ta sama. Tylko to jest typowe podcieranie dupy szkłem, ale wybór należy do Ciebie.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie w SV do najlepszych nie należy, delikatnie mówiąc, więc taka zmiana mogłaby wyjść na dobre, tylko trzeba by wybrać moto o bardziej sportowym zacięciu, na przykład starą ninję czy cebrę. Tylko potem może być problem ze sprzedażą.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest typowo Polskie rozwiazanie, ty nigdy nie zastanawiales sie czy nie da rady zastapic czegos drozszego czyms tanszym rownie dobrym a moze lepszym, Fachowiec nie jestem dlatego spytalem tutaj, dostalem odpowiedz, i 15 min temu zakupilem oryginalne.

Wiec za tydzien czas zaczac skladac sprzeta. .

 

Jestem daleki od rozwiazan byleby przyklepac i jazda.

 

 

A poza tym kolega wspomnial o lepszych zawieszeniach,

ja jestem swierzak jesli chodzi o jazde i ta sv-ka narazie mi wystarcza do pyrkania jezdzilo mi spoko

.

 

Dzieki za rady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja uważam, że najlepsze są zawsze części takie jak powinny być. A nnie od czegoś innego. Zawieszenie SV faktycznie nie jest jakies super, ale można temu zaradzić gęstszym olejem.

Dzieci należy trzymać z dala od internetu. Od dzieci internet głupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...