Skocz do zawartości

A CO POWIECIE NA TO !!!!!!!


Gość DOMINIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w klasie oupen byłem na starej yamashe 80 lc2 z 1993 roku 23 na pogoni za lisem byly tylko 3 motorki slabsze odemnie :// a reszta jakies wr tt exc cr sx yz raptorki nawed ;) ale to juz inna bajka teraz ostatnio niebaralem udzialu w zawodach :// b sprzet niewytrzymuje wciskam z nigo wiecej niz jest w stanie uwierzcie ostatnio nawe d go niemoge katowac bo neistac mnie na remonty tego dziada ale wiemze jestem u siebie na osiedlu najlepszy i wszyscy co sie tym interesuja to wiedza a jak sie wkurzaja koles kupił exc 200 heh poklucilem sie z nim ale to szczegul jednak od kolegi wiem ze gadali przed brama i jeden do drugiego co z tego jak masz exc 200 jak i tak dominik na zakretach cie wyrucha koles zaczal gryzc pazury glupio mu bylo troszke ale nic :P musze sie pochwalic swoimi osiagnieciami teraz planje go sprzedac i kupic 125 bede rzadziej ale OSTRZEJ jeździł napewno !!! a w przyszłości na wr sie przezuce :) LUDZIE PRZYJEDZCIE DO PIĄTKOWISKA POD PABIANICAMI O GODZINIE 13 BO RUSZAJA ZAWODY NA TORZE O 10 ZBIÓRKA JESLI CHCE KTOS STARTOWAC A NAPRAWDE ZOBACZYCIE HARD CORE dalem amor do regeneracji i zawieszenie tyl i przód zrobilem i sie zastanawiam czy jak juz bede mial ten amotr oczywiscie jesli zdaze zlozyc i koles mi go napewno odda w piątek toczywziąc udział w tych zawodach (ale wiem ze napewno zarzne motor)

 

 

powiedzcie o swoich opiniach i o roznych przypadkach jakie sie wam zdarzuły w calym swim motocyklowum zyciu :P

 

A TAK W OGULE JAK BY MI KTOS MÓŁ ZESPONSOROWAĆ CR ALBO YZ 125 BYŁ BYM WDZIECZNY /// NAPEWNO BY SIE NIEZAWIUDŁ :P GG 4160800

 

 

 

pozdro dla wszystkich którzy lubią sie bawić w błocie mimo ze niesą dziećmi :DDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Po pierwsze to trochę więcej dystansu do siebie.

Może i jesteś dobry, ale obnoszenie się z tym napewno ci nie pomoże, a wrecz może i odwrotnie.

Co do tego porówniania do exc 200 a nawet 125. To mam do powiedzenia jedno. Nie ma szans, jeżeli ktoś oczywiscie jeździ chociaż w miare dobrze, a nie jest jakimś trudno łapiącym gościem któy boi się odkręcić.

Więcej pokory.

Szczególnie na zawodach takie przechwałki nie pomoga Ci.

Pozdro.

P.S. A dokładniej co tam się odbywa bo moze bym wpadł na pierdziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w białymstoku też startowałem w OPEN i byly 2 albo 3 motorki od mojego słabsze, ale nie startowalem po to zeby wygrac tylko zeby sie sprawdzic jak to jest na zawodach.

neistac mnie na remonty tego dziada

nie narzekaj bo myśle ze wiele osób chciałoby mieć takiego "dziada"

A TAK W OGULE JAK BY MI KTOS MÓŁ ZESPONSOROWAĆ CR ALBO YZ 125 BYŁ BYM WDZIECZNY /// NAPEWNO BY SIE NIEZAWIUDŁ

musze cie jednak zawieść stary bo mam tylko do zaoferowania dla ciebie KX'a, szkoda że nie mieści sie w twoich wymaganiach bo chętnie bym pozbył sie tego "dziada" ale ty tylko przyjmujesz CR i YZ. a tak w ogole to po ch*j ci YZ czy CR jak ty objeżdżasz EXC 200 na 80cc? :P

 

* - D :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiecie musialem sie pochwalic bo jeszcze nikomu tego niemowilem hehe a co do tego czy ktos jest lama na motorze to juz inna historia wiesz mysle ze jak bym mial 125 by mi sie latwiej godzilo inne 125 niz 80 to neima wogule o czym dyskutowac a wycisnolem wiele z tego pierdopeda i czas go zmienic to tak jak wy byscie sie mieli scigac z kolesiem na cr 250 2t a jest lama a wy macie slabą 80 to moze go odstawicie ale po wielu przejsciach niemowie o totalnych platfusach/// kiedys moze sie spotkamy u mnie i posmigamy po okolicy co wy na to (oczywiscie jak zmeinie sprzęt)

 

ej ty od rmx ile przejedziesz swoim sprzetem na przednim kole ??

ej adaś a w sumie to na którym miejscu przejechałeś te zawode ja tez nieliczylem na zadne miejsce pojechalem tak tylko sie człowieku stresowałem jak niewiem ale wstartowalem i wcale nibyło tak źle oczywiście niekozacze to piersze moje zawody ale na nastepnych napewno pojade aha i jeszcze jedno wiesz 125 wr taką jak ty masz łatwiej gonic ktm 400 niz dt wiec neiporównuj i sie neinabijaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ty od rmx ile przejedziesz swoim sprzetem na przednim kole ??

hahahaha czlowieku ale ty wy*ebany jestes :P W ogóle wiesz do kogo sie zwracasz? On na kole potrafi przejechać najwiecej z calego forum i to na każdym sprzęcie na który wsiądzie. Nie wiem ile ma już pucharów w MP enduro, ale na pewno więcej niż każdy inny 15-latek. Nie radze ci sie z nim porównywać bo na pewno przegrasz. Chyba nie musze wspominać o tym że nalerzy do fabrycznego teamu Suzuki Polska......

 

* - D :evil2: :evil2: (ostrzeżenie kolego masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiem ze napewno zarzne motor

 

To jedziesz tam sie scigać czy zarzynać motocykl. Dt nawet podrasowan która ma powinna byc mniej trwalsza mi słuzyła przez rok czasu a smigałem po lasch z trenującymi zawodnikami na excod 125 do 525 i nigdy motocykla nie zarznołem. Trezba umieć jezdzić efetywnie a nie zarzynac motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie peace moze i tak ale po pogoni sypnol sie tlok mail przez 8 miechow 8 tysi przejechane i polecial kupilem nastepny znowu polecial ale po 2 tysiach kupilem jeszcze jeden i wszystko krecilo sie w okół pierscienie poniewaz kolesie sprzedawali pierscienie zeliwne nei utwardzane a teraz kuilem utwardzanei zobaczymi ile pojezdza ale wiesz jak pojade na zawody to boje sie zeby mi rama nieposzla bo sa wysokie chopki przynajmniej mj motor tego niezniesie :/// i od cholery bagien jest takicgh naprade glebokich :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko krecilo sie w okół pierscienie poniewaz kolesie sprzedawali pierscienie zeliwne nei utwardzane a teraz kuilem utwardzanei zobaczymi ile pojezdza

 

Tłoki z pierscieniami kupuj najlepiej proxa albo vertexa. Są praktycznie w tej samej cenie co orginalne ale dużo lepsze ( chodzi tu o DT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
buhhahahaha kurna podoba mi sie to forum hahahahahahah

 

 

(wiecie ze na o2 jest 250 mb gratis na poczcie !!!!!)

 

+++++++++++>>>POZDRO

 

Jeżeli tak Ci się to forum podoba kolego to:

- przeczytaj o zasadach tu obowiązujących

- nie klnij

- nie stosuj podobnych postów jak ten powyżej, chyba że chcesz pożegnać forum równie szybko, jak je powitałeś

- zacznij używać przecinków, bo nie sposób przebić się przez ten Twój słowotok

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*rwa Człowieku. Jesteś cholernie niekonsekwentny. Raz niby zgrywasz wielkiego z***bistego Zawodnika, a za chwile pytasz ile przejade na kółku.

Pozatym K*rwa mać ja nie jest "ej ty od rmx " To było typowo wieśniackie :? Coś mi się wydaje, ze za wysyko mierzysz swoje umiejętności. Pojedź chociaż jedną eliminacje enduro nawet tą 80 i zobaczymy jak jeździsz naprawde. Bo równać to i ja mogę się nawet z exc 525 jak jeździ na nim jakiś idiota.

Sory za bluzgi, ale brak słów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, dawno się tak nie usmiałem :mrgreen:

Dominik, musisz wystartować w 7-dniówce w Kielcach :twisted: Będziesz ostatnią nadzieją murzynów w tym kraju :P

 

PS: Jak chcesz być traktowany na serio, to stosuj się do zasad przyjętych na tym forum :!: Nie przechwalaj się tak, bo nikomu w ten sposób nie zaimponujesz (wręcz przeciwnie)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...