Skocz do zawartości

Prawo jazdy 2014


KIKIWILDA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jakas mala rewolucja dot prawa jazdy sie szykuje na nadchodzacy rok . zapraszam do lektury

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/987700,prawo-jazdy-od-2014-roku-znowu-zmiany,id,t.html

ps.Moze sie zabiore w koncu za to prawko:)

Edytowane przez KIKIWILDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wpadnie na pomysł dorzucenia do pakietu obowiązkowych badań lekarskich badań psychologicznych. Bo oglądając w sezonie wyczyny niektórych samurajów na miotłach odnosiłem wrażenie, że byłoby to chyba celowe. :)

To może od razu badania psychiatryczne? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się wiec, który cholerny idiota wpadl na pomysl aby skrocic egzmin z 45 min na 20 min ? Pojazdow na ulicz ubzlo ? Ruch się zmniejszyl ?

 

Dziwic się, ze co niektórzy sobi nie radza. Się chce begac maraton, to się trenje i często i długo a nie zadko i krotko.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym wyjazdem. Jechalem raz jedzny egzamin 20 min i był bardzo okrojony, nawet na parkowanie nie starczylo czasu, egzaminator zdal się na moje potwierdzenie, ze parkowaliśmy na pierwszym egzaminie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

prawko warto zrobic bo sie przydaje , a co do zmian to dla osoby zdającej są nie zauważalne jedna baza pytan - znaczy ze w kazdym wordzie będzie ten sam dostawca ( dzis jest 2 ) i łatwiej MOŻE będzie szkołom bo dzis często są problemy z przesyłem dokumentów szkoła word urzędy

a co do 20 minut to czas minimalny na kat A ,A1 ,A2 jak jest taka potrzeba egzaminator moze to przedłużyc

I nie rozumie o jakim parkowaniu mowa

ps. egzaminy które są na kat motocyklowe to jeden z lepszych pomysłów- w koncu kursy to nie jest jakas farsa a osoba która zda egzamin ma jakies pojęcie o tym jak na motocyklu jezdzić ( kiedys ósemka na starym rozlatującym się motocyklem o szalonej pojemnosci 250 to była jakas pomyłka)

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wpadnie na pomysł dorzucenia do pakietu obowiązkowych badań lekarskich badań psychologicznych. Bo oglądając w sezonie wyczyny niektórych samurajów na miotłach odnosiłem wrażenie, że byłoby to chyba celowe. :)

Kolejni wyciągający ręce po kasę.Zapłacisz kilka razy za badanie, ew wykupisz pakiet wizyt prywatnie jeśli gośc wyczuje że jesteś ciepły ?

 

W 20 minut to czasem ciężko wyjechać na miasto i wrócić ;) A co dopiero egzaminy robić...

Kiedyś tyle trwał.Nie opuszczając parkingu przy "A"a nie zmieniając ulicy przy "B".Na "C" może było 30 min.Miałem 16 lat i nikt się nie bał puścić mne na ulicę.Wiem WSK to nie haya :D ale ryzyko jest własne.Jak już masz te uprawnienia to i dbasz by nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania to mało istotne detale. Dodatkowy koszt, a szkoły znajdą takich lekarzy, którzy przepuszczą wszystkich.

 

Ale za wymysływ rodzaju "ekologiczna i ekonomiczna jazda" kazałbym wytatuować ustawę na plecach ludzi, którzy to wymyślili. W ten sposób ograniczyłoby się zużycie papieru i chroniło lasy równikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuy

 

co do lekarzy to powiem Ci, ze u nas kandydat na kierowce robi jedynie badania wzroku ktore wcale nie musza byc robione u lekarza, wystarczy sklep z okolarami czyli optyk.

 

Nie jest wiec tak tragicznie, tyle, ze prawo jest inne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam ze sie wtrace, ale w temacie chyba. Czy będę musiał wymieniać prawo jazdy brytyjskie na polskie po przyjeździe do PL? Czy faktycznie jest tak, ze posiadając prawo jazdy z UK/ EU mogę na nim spokojnie jeździć?

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ czlonkowskiego kraju EU nie musi byc wymieniane, bedziesz mogl smigac na tym ktore masz. Jezeli bedziesz mial kaprys, to zawsze mozesz wymienic na rownowartosciowe ( pod wzgledem kategori ) PJ polskie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...