Skocz do zawartości

[FOTORELACJA] - W krainach Albionu


crom28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
zima za oknem, motocykle śpią w garażach.
Jeśli ktoś miałby ochotę powspominać sobie letnie wojaże lub zaplanować własną podróż zapraszam do przeczytania fotorelacji z kolejnej mojej wyprawy. Tym razem wybrałem się dookoła Anglii, Szkocji i Irlandii. Wyprawę zorganizowałem samotnie, podróżowałem z pasażerką na Transalpie 650. Reszta planu jak zawsze: samowystarczalność, namiocik w plenerze i jak najwięcej wrażeń :)

94kw.jpg

Opis, fotki i filmy n.t. wyprawy dostępne pod adresem:
http://www.globtroter.pila.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64:w-krainach-albionu&catid=1:podroe-zagraniczne&Itemid=10

Zapraszam i życzę miłej lektury.
Jeśli ktoś ma ochotę proszę komentować, pytać itp. W miarę możliwości odpowiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyprawy, wspaniałych zdjęć, opisu i wytrwłej pasażerki :rolleyes:

Dziękuję za tą relację, super się oglądało i czytało :)

Troszeczkę brakuje dziennych przelotów.

 

Dokładnie nie pamiętam już ile przejechałem każdego dnia, podróż była czasowo dość długa. Największe przeloty to autostrady po 500-800km. Średnio jednak wychodziło tak około 250-350km, zależnie od tego ile czasu zeszło na zwiedzaniu i przez jaki teren jechaliśmy. Wąskie, zarośnięte i niskiej jakości drogi krajobrazowe na jakie często zajeżdżałem nie pozwalały na rozwijanie dużych prędkości.

Edytowane przez crom28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesuje mnie Szkocja z Twojej wyprawy... mieliście wszystko zaplanowane co do zwiedzania i noclegów czy tak spontanicznie jechaliście?

 

główne punkty do odwiedzenia byly w wiekszości upatrzone, trasy wybierałem na bieżąco - głónie lokalne szlaki krajobrazowe, noclegi - jak zawsze - spontan. Dokładne planowanie takich spraw w domku przed google maps nie ma sensu. Nie da się przewidzieć jakie będą warunki na drodze i gdzie dokłądnie dojedziemy, a gonić gdzieś tam na czas, pomijając ciekawe lokacje po drodze, żeby dotrzeć do jakiegoś z góry upatrzonego miejsca noclegowego - to nie moja bajka.

Edytowane przez crom28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, widze, że mapka przejazdu solidnie zaplanowana, zobaczyłeś większość ciekawych miesjc w Irl. Szkoda, że nie dałeś znac wcześniej ,że jedziesz bo przejeżdzałeś przez moje okolice, Burren, mohery, Ennis :) Mamy tu sporo polskich motocyklistów jak i polskie forum motocyklowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...