Skocz do zawartości

co wybrać do cafe racera?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość starydziad
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich sorry, że odkopuje temat, ale nie chciałem zakładać nowego tyczącego się tego samego. Od dawna a raczej od zawsze podobały mi się motory typu Cafe Racer/ Tracker. Ale po prostu nigdy nie interesowałem się nimi na tyle by stwierdzić, że chcę mieć maszynę tego typy. Jestem bardziej zwolennikiem Hard Enduro/Supermoto/Street/ no i jakiś sport też by się tam znalazł, ale nie przepadam zbytnio za plastikami. Przejdę do rzeczy ostatnio stwierdziłem, że chciałbym mieć taka maszynę jak Cafe Racer lub Tracker. Ale mam taki problem, że jestem laikiem i praktycznie wcale nie orientuję się w świecie CR. Dla tego zwracam się do was ludzi siedzących w tym od dawna i proszę o pomoc. A więc tak chciałbym zbudować swojego CR i tutaj pojawia się pytanie, jaką bazę wybrać do dyspozycji na samą bazę mam 4tyś. Mega podobają mi się te maszyny są wręcz świetne zwłaszcza ten pierwszy i to malowanie Yamaha

7e8ca2220cbb5aa6m.jpg
9a82e6db783aaa0fm.jpg
85b04d78251fc7efm.jpg
8209f71952c6c030m.jpg

Zastanawiam się na kupnem bazy XS 400 ale martwi mnie brak dostępności części do tego moto na Internecie praktycznie nic nie znalazłem… Przedstawiłem wam, co mi się najbardziej podoba może polecicie mi jakieś inne moto najbardziej interesują mnie maszyny jedno i dwu cylindrowe więcej raczej nie chcę. Co do pojemności to najlepiej do 400ccm, ale myślę, że jak coś większego by mi się spodobało to też by mogło być.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...