Skocz do zawartości

Sejm motocyklistom


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak dla mnie temat numer jeden, pomijając szkolenie - to powrót do tanich czasowych ubezpieczeń obowiązkowych OC. Owszem, mam np. auto zabytkowe i znalazłem ubezpieczenie czasowe i dzięki temu, że jest zabytkowe, mogę je ubezpieczyć czasowo. Co jednak z tego, skoro składka miesięczna wynosi ok. 100 zł, podczas gdy całoroczna 270 zł...

Motocykle, campery, przyczepy, łodzie, w naszych warunkach klimatycznych powinny mieć bezdyskusjnie możliwość ubezpieczenia czasowego na normalnych warunkach finansowych. Jeśli ktoś będzie chciał tego przywileju nadużywać - proszę bardzo. Po pierwszej kolizji tak dostanie po kieszeni, że mu oszukiwanie wyjdzie bokiem. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu ubezpieczyciele zaczną nas traktować inaczej, niż potencjalnych oszustów, bo tak się czuję u nas od kilku lat.

 

Aczkolwiek, ciężko, poza trzygodzinnymi pogadankami raz na pół roku, czegokolwiek oczekiwać. Więc schodzę na ziemię.

 

Jakie były interpelacje tej komisji od ponad dwóch lat, jakie ustawy zgłoszone? Jakie propozycje zmian i u kogo? Wiadomo, że większość nie ma szans na wejście w życie, ale co w ogóle było poddane pod jakiekolwiek głosowanie?

 

Czy cokolwiek w kwestii motocyklistów, poza dwoma trzygodzinnymi pogadankami, zostało w naszej kwestii wykonane, zgłoszone, poddane pod dyskusję i głosowanie? Jeśli tak, to proszę członków tejże komisji, a wiem, że są wśród nas jej członkowie, o odpowiedź.

 

Dzięki, lewa w górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Proponuję mniej znaków przy przejsciach dla pieszych oraz mniej fotoradarów przy takich przejsciach. Czy patrzymy na radary czy na przejscia? .
Niedawno jechałem w nocy i zbliżając się do przejscia dla pieszych nic nie widziałem, tak światło odbijało się od znaków i tym samym raziło, na szczęście nikogo na przejściu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...