Skocz do zawartości

Benzer WS 70/50


Shevr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam motor Benzer Ws 50 (2011). Przy 950km był zmieniany cylek na 72ccm. Teraz mam 1230km. Przed wczoraj gdy wracałem ze szkoły zaczał mi mulić i zgasł. Udało mi sie go odpalić na ssaniu, ale odrazu bo wystartowaniu zgasł. Wczoraj próbowałem go odpalić i odpalił na ssaniu. Bez ssania odrazu gaśnie. Tak jest do dzisiaj. Odpalam go na ssaniu, ale gaśnie gdy nie zwiekszam obrotow. Bez ssania odrazu gaśnie. Nie wiem co dzieje. Paliwo dostaje, gaźnik czyściutki bo sprawdzałem. Jakieś pomysły? :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba gaznik nie jest czysciutki...

Ehh w tym problem ze jest. Jak łza :c Ja patrzałem, wujek mechanik tez ;c

Chyba ze jednak, ehh nie wiem. Na 100% gaznik? Jak tak to zawioze do kogos.

Edytowane przez Shevr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest tam na ssacym jakis krociec podcisnieniowy? moze tam jest jakas nieszczelnosc...

Wlaśnie myślałem o ssaniu, że moze nieszczelnosc jest i powietrze wchodzi. Jutro musze spojrzec. A jak jest to co zrobic? Bo slyszalem ze kilka razy ssanie otworzyc i zamknac zeby sie uszczelka ustawila czy cosxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie ten gaźnik dobrze, te benzery mają regulacje pływaka, jałowych oraz średnich obrotów.
Ja obstawiam że masz brudny kranik i nie podaje paliwa.
Gaźnika nie należy wziąć w ręce zobaczyć.. no czysty i składać tylko albo myjka ultradźwiękowa albo przedmuchać kompresorem choć tu nie zawsze uda się udrożnić kanały w korpusie gaźnika.

Ssanie rozumiem do góry podnosisz : ) ? Bo miałem przypadek ze ktos wyregulowal quada odwrotnie na zamknietej przepustnicy ssania. Ktoś był tak inteligetny ze nie sprawdził czy ssanie ma byc na dol czy do gory....

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyczyscic ta dysze ? I jak ona wyglada. O co chodzi? :D Bo motor nadal stoi :c

 

Jeżeli nie potrafisz jej zlokalizować oddaj pojazd do serwisu lib kup nowy gaźnik a dopiero na starym naucz się go czyścić

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...