Skocz do zawartości

Problem z hamulcem.


agressor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, klocki zamówione, a co do WD 40, to wszystko na koniec przed montażem przemyłem benzyną i przetarłem do sucha. Zobaczę przy montażu nowych klocków czy nie ma wycieku. Jaki płyn hamulcowy na tył do 600 div ? Może faktycznie wypluję tłoczki i poczyszczę jak trzeba i przy okazji sprawdzę uszczelniacze.

Aby jeździć szybko, nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

Każdy chwali to - czym jeździ jego stary.

Jeździłem już chyba wszystkim, od dziecięcego chodzika po Magnum 520 DXi z naczepą ponadnormatywną, a teraz przyszedł czas na motocykl.

Kierowcą trzeba się urodzić, samo prawo jazdy nie wystarczy ... ale na wszelki wypadek mam wszystkie kategorie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoczki out (powietrzem)

rozebrać na części pierwsze, spolerować rdzawy nalot jeśli jest, wszystkie rowki na uszczelki również

tłoczek powinien się wciskać palcami bez żadnych dźwigni

gdy są ubytki w chromie to jedynie wymiana na nowy

 

jaki płyn to masz wybite na korku, zapewne dot4

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki enduro :lalag:

Aby jeździć szybko, nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

Każdy chwali to - czym jeździ jego stary.

Jeździłem już chyba wszystkim, od dziecięcego chodzika po Magnum 520 DXi z naczepą ponadnormatywną, a teraz przyszedł czas na motocykl.

Kierowcą trzeba się urodzić, samo prawo jazdy nie wystarczy ... ale na wszelki wypadek mam wszystkie kategorie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...