Skocz do zawartości

2014 - Dookoła Morza Czarnego.


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak odpadam. Wyprawa może super, ale ja wolałbym coś zobaczyć i mieć wszystko w d..., jak się wieczorem regionalnego piwa opiję . Nie chcę tylko przelecieć. Tak czy inaczej super i wszystkiego dobrego.

 

Coś mi nie wyszło powyżej.

Oczywiście zostało jeszcze troche czasu do końca czerwca. Śledzę forum i czekam na konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i ja bym się dopisał na wyjazd w tym terminie. Mam 21 dni wolnego, tyle ile dała żona na czas zielonej szkoły syna, gdyby sie tylko dało wydłużyć wasze urlopy do 20 dni wtedy można na spokojnie oblecieć. Nie mysleliscie na te 2 tygodnie skrócenie o skrócenie trasy ? , myślałem o czarnobylu z krymem, lub o kebabie w stambule.To naprawdę wyjdzie napierdal...... ale nadal myśle

Edytowane przez adziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vigaCMHQ, powiedz mi, czy ogarnałeś już kwestie przejazdu Ukraina/Rosja/Gruzja? Sam ze znajomymi wybieramy sie właśnie na identyczną wycieczkę. Czytałem trochę o promach, ale tam to ciężka sprawa z przeprawą. Kursują jak chcą...

Gdzieś na forum, chyba africatwin czytałem, że da sie przejechać na kołach (2011 rok), jednak nie wiem czy to dalej aktualne. Na dniach planuję wizytę/telefon do ambasady rosyjskiej z pytaniem o "sprawy na granicy Rosyjsko-Gruzińskiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę o takim wyjeździe, co prawda planowałem trasę odwrotną

termin mi pasuje, dołączcie mnie do listy ;)

co do granicy rosja-gruzja to jest też opcja promu z gruzji do ukrainy

Edytowane przez andrzejpalasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji szukania kompanów do wyprawy, trafiłem ten wątek.

 

Czy data wyjazdu jest już ostatecznie ustalona na 27 czerwca? Ja planuje wyjechać ok 14 czerwca (+/- 1 dzień) przez Rumunię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Rosję, Ukrainę i PL, powrót ok 6 lipca.

 

Dokładniejsze informacje tutaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

zapraszam w takim razie do podróży ze mną :-) Część trasy się pokrywa , terminy również . Tutaj macie linka i więcej informacji : http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/165522-stambul-2014/ U mnie część osób z róznych względów się wykruszyła więc może z dwóch tematów wyjdzie jedna porządna ekipa . Trasa trochę krótsza niż ta którą planowaliście ale za to jazda bez napinki , więcej zwiedzania i czas na jakieś plażing i drinking sie znajdzie :flesje:

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...