Skocz do zawartości

SUBARU IMPREZA STI


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spalanie nie jest ważne, aktualne 4-kółka kotłują mi od 12 L do 18 L więc loooooz :D

 

Mazda 3 w 1,6 D pali mi ca. 7,3 l/100 Panie, przeca to smok :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dla mnie idealny samochod do normalnej jazdy bo zacheca ciagle do przyciskania co z kolei powoduje wir w baku i wysokie koszty ( porownaj sobie cene klockow hamulcowych WRX STI z Legacy ). Subaru bez turbo jest dla mnie idealnym samochodem w twojej sytuacji i dlatego sam jezdze Legacy.

No ale wiadomo - mlodosc musi sie wyszalec :).

Znajomy syna mial WRX 2010 podciagnietego do specyfikacji STI, zamoienil sie teraz na jakis 5l amerykanski woz, bo mu mniej pali :)

Po prostu dobija do 40 tki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Jak się użytkuje Sti normalnie czyli nie kręcimy się na suchym na co drugim zakręcie do dyfry się nie sypią jak bloki w sarajewie i podobno można być spokojnym. Z silnikami to jest róznie z tego co można wyczytać po necie, jednym się wszystko je*ie inni nie narzekają wcale, podejrzewam że kto i jak serwisuje te auta może być problemem bo bądz co bądz to mało popularne więc generalnie z motorami chyba nie jest źle poza tymi wybuchającymi o których wspomniano wcześniej. I zdaje się że części eksploatacyjne typu klocki, sprzęgło wymienia się dużo częściej niż w normalnym aucie. Tylko kij wie jak to z tym nowym rocznikiem teraz gdzie wszystko z gównolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, do normalnej jazdy o ktorej pisze Klod STI nadaje sie o wiele bardziej niz EVO ktore jest o wiele bardziej bezkompromisowym sportowym samochodem z lekka przystosowanym do ulicznego ruchu.

Co do BMW to jesli kupujesz nowe to nie masz klopotow, co innego z "prawie nowymi" uzywkami kupowanymi w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie .... BMW kupiłem nowe ..... z Salonu ...... problem tkwi raczej w miejscu ich Produkcji ....... czyli USA :D ..... nie wspomnę już o jakości materiałów niektórych części (plastikowe nadkola, osłony reflektorów które popękały itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie Klod ze to z US to tak naprawde tylko ma nazwe,a z BMW tylko niektore elementy.

Niestety to samo jest z Subaru i innymi samochodami w Legacy mam cala elektryke robiona w Meksyku i co chwile cos w niej pada

( tak jak z niewiadomego powodu zarowki swiatel glownych co 2 mce - wiekszosc Legacy robiona jest w Indianie ), kupujac Impreze masz

gwarancje ze chociaz w wiekszosci jest japonska :).

Choc mam wrazenie ze z czasem bedzie do niej przeciekac coraz wiecej chinskich elementow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale auto typu STI czy EVO kupuje sie własnie dla napedu i trakcji. Sprawy codziennego uzytkowania to dalszy plan. Na przykład w EVO zbiornik nie starcza na trasę typu Warszawa-Gdańsk...

 

Oba samochody można mieć w nadwoziu kombi :) Subaryne łatwiej plus nawet forestera można mieć STi z Mitsu już nie jest tak kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...