Skocz do zawartości

Głośna praca napędu


Akrapović
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Ciebie powinien byc lancuch rozmiar 520, polecam DID VX2 lub RK KRX
Jeśli wcześniej kupowałeś nowy napęd i szybko skończył żywot to albo o niego nie dbałeś albo kupiłeś podróbkę.
Jakiś czas temu kupiłem do GSXR 600 ZVMX 520 i motocykl lata na gumie i pałowany non stop i napęd się nic nie wyciagnał, a smarowany co 200km i czyszczony co 400km.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej kupowałeś nowy napęd i szybko skończył żywot to albo o niego nie dbałeś albo kupiłeś podróbkę.

 

 

 

Lidkus, nie tylko. Tutaj właśnie kolega jest o krok od popełnienia poważnego błędu i jeśli kupi którykolwiek z tych dwóch łańcuchów (co do dida nie mam 100% pewności bo nie napisali w treści aukcji jaki to rodzaj łańucha ale jestem prawie pewien), to choćby nie wiem jak dbał to skończy się szybciej niż myśli.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak zalogowalem sie do swojego konta na larssonie i wyskoczylo mi ze 520 VX2 dedykowany lancuch do viadra 125, blad w klasyfikacji na hurtowni? Nie mam mozliwosci teraz aby sprawdzic service manual...

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, SFR mają dobrą opinię a taki sprzęt ma tylko kilkanaście koni mocy więc już sama szerokość łańcucha 520 jest już dużą przesadą. Według mnie przy takiej mocy praktycznie każdy napęd powinien dać radę i dziwię się, że jakiś ci się szybko skończył no chyba że miałeś bezoringowy.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba Wam umyka jeden szczegół. VX2 to jak najbardziej dobry łańcuch do varadera 125 ale kto powiedział że w tamtej aukcji allegro jest VX2? Wręcz przeciwnie, w pierwszej aukcji jest SFR bezoringowy. W drugiej jest DID w podobnej cenie, czyli też można założyć że jest bezoringowy (nie jest napisane). Natomist VX2 to x-ring. I teraz kto chce niech sobie znajdzie informacje w necie jakie średnie przebiegi robi się na łańcuchu bezoringowym, a jakie na o-ringowym czy x-ringowym.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nic na razie nie zamawiam. Chce się was poradzić, bo jestem jeszcze początkujący z tymi napędami. Mam do wydania myśle że do 300zł i żeby na te 2-3 sezony wystarczył. Dlatego już wole dopłacić te 100zł skoro mówicie, że o-ringi czy x-ringi są dużo lepsze . Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/zestaw-naped-owy-did-honda-varadero-xl-125-o-ring-i3599031576.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...