Skocz do zawartości

Uszczelka pod głowicą pomocy


Kewin98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to cylinder oryginalny



Dzwoniłem do serwisu Yamahy i dowiedziałem się niemiłej rzeczy ponieważ takich uszczelek nie mają w hurtowni bo nie są one produkowane .

 

Miał ktoś z forum już kiedyś taki problem czy podobny ? , ma ktoś jakiś pomysł aby to zrobić bo czytałem że można zrobić tak : drobnym papierem ściernym poczyścić głowice i cylek aby było fajnie równiótko i tak sam z starą uszczelką , poczyścić i cieniutko sylikonem i powinno wszystko byc ok . Jest to dobry sposób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to cylinder oryginalny

 

Dzwoniłem do serwisu Yamahy i dowiedziałem się niemiłej rzeczy ponieważ takich uszczelek nie mają w hurtowni bo nie są one produkowane .

 

Miał ktoś z forum już kiedyś taki problem czy podobny ? , ma ktoś jakiś pomysł aby to zrobić bo czytałem że można zrobić tak : drobnym papierem ściernym poczyścić głowice i cylek aby było fajnie równiótko i tak sam z starą uszczelką , poczyścić i cieniutko sylikonem i powinno wszystko byc ok . Jest to dobry sposób ??

 

Taka podpowiedź na pewno nie pochodzi z naszego forum tylko z "komputerowego przedszkola niedoszłych mechaników"

Zamawiasz w serwisie podając numer ramy Twojego motocykla :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...