Skocz do zawartości

Bałkany 2013 vol.2 Relacje!!!!!


foresst
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzane :D widoki piękne i ta muuuzyka...

jak się podoba to zapraszamy z nami na kolejny wyjazd . Będziesz miała najdłuższy film w swoim życiu . W sam raz na długie zimowe wieczory :ohmy: Trzeba tylko pomyśleć nad kierunkiem

 

PS. Poza tym forum dyskryminuje kobiety .Dlaczego jest " KarolaS ... napisał " ? Podaj do sądu modka o dyskryminacje to będzie kasa na wyjazd . Ja do jednego ( :icon_twisted: ) mam blisko to mogę podjechać i kasę odebrać :biggrin: No chyba że na miejscu przepijemy

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzja może ? :) Chociaż obstawiał bym, Rumunia- Bułgaria (opuszczony obiekt) i przez Serbie na zatokę umarłych hoteli w Chorwacji. Trafiłem ?

 

Ja po zadymie w robocie, musze w tym roku (wakacje2014) dokładniej planować termin urlopu niestety.

Edytowane przez Dudinozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja po zadymie w robocie, musze w tym roku (wakacje2014) dokładniej planować termin urlopu niestety.

uuuu to coś Ty zrobił....jak można wiedzieć?

dobrze, że ja nie muszę się deklarowac na początku roku kiedy chce miec urlop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam już nawet mały zarys przyszłorocznego wyjazdu :D:D

 

Pablo doszły mnie słuchy że pozbyłeś się Yamahy ;>

pozbyć to się można jakiegoś badziewia a mój "potfur" tylko zmienił właściciela :ohmy: Ciągle coś szukam , albo śmigło albo Będę Miał Wydatki. No chyba że nic nie kupię i mnie Karola zabierze na wyjazd :rolleyes:

 

 

Pablo to nie jest głupi pomysł ;)

no ba , to jest bardzo dobry pomysł :clap:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbyć to się można jakiegoś badziewia a mój "potfur" tylko zmienił właściciela :ohmy: Ciągle coś szukam , albo śmigło albo Będę Miał Wydatki. No chyba że nic nie kupię i mnie Karola zabierze na wyjazd :rolleyes:

Myślisz, że SV-a to wytrzyma... Ty, ja i bagaże... jak wielbłąd :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe nieporozumienie, ale w skrócie wysłałem sms w niedziele z Albanii, że się trochę wyjazd przedłuży, a w pracy myśleli, że w poniedziałek rano już będę :)

 

Spokojnie SV Was pomieści, tylko kilka wskazówek od Foresta weźcie jak się spakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane, obejrzane, z rozmarzeniem i uśmiechem - dzięki za fajną lekturę :D

Proszę bardzo ;) Cieszy mnie że miło się czyta i że wgl się podoba ;)

 

Gruzja może ? :) Chociaż obstawiał bym, Rumunia- Bułgaria (opuszczony obiekt) i przez Serbie na zatokę umarłych hoteli w Chorwacji. Trafiłem ?

 

Ja po zadymie w robocie, musze w tym roku (wakacje2014) dokładniej planować termin urlopu niestety.

Już Ci o tym mówiłem :D???

 

 

foresst zdradz jaki to kierunek będzie.... zastanowie się czy mi pasuje czy nie :D (no wiesz czy dam radę hahaha)

tak jak napisał Adrian

dokładne plany zacznę sklejać po nowym roku ale trasa będzie prowadziła przez Rumunię, Bułgarię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Chorwację (tutaj dłuższy odpoczynek w Kupari) no i może zahaczyć w drodze powrotnej o Wenecję ??

wszystko będzie się klarowało jak spadnie śnieg, a Ja będę się nudził w długie zimowe wieczory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że SV-a to wytrzyma... Ty, ja i bagaże... jak wielbłąd :laugh:

SV-ka wytrzyma na pewno , tylko czy Ty wytrzymasz moje towarzystwo ? :blush:

 

 

tak jak napisał Adrian

dokładne plany zacznę sklejać po nowym roku ale trasa będzie prowadziła przez Rumunię, Bułgarię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Chorwację (tutaj dłuższy odpoczynek w Kupari) no i może zahaczyć w drodze powrotnej o Wenecję ??

wszystko będzie się klarowało jak spadnie śnieg, a Ja będę się nudził w długie zimowe wieczory :)

Kupari ? nie znudzi Ci się wypoczynek w tych samych miejscach rok po roku ??? Wenecja , fajna sprawa ;-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV-ka wytrzyma na pewno , tylko czy Ty wytrzymasz moje towarzystwo ? :blush:

 

 

Kupari ? nie znudzi Ci się wypoczynek w tych samych miejscach rok po roku ??? Wenecja , fajna sprawa ;-)

w tym roku nie licząc pierwszego dnia gdzie zaczęło padać i uciekaliśmy do zrujnowanych hoteli przed deszczem

na plaży w Kupari spędziliśmy pół dnia :D

dlatego raczej nie ma mi się co nudzić, czuję niedosyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...