Skocz do zawartości

Bałkany 2013 vol.2 Relacje!!!!!


foresst
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Pablo ;) powiem Ci, że sporo rozmyślamy z koleżanką o tym. Kilka kierunków wybrałysmy ale niektóre same się dyskwalifikują na dzien dobry jak np. Ukraina.

Czytam też o planach innych uczestników forum :D

Czytaj , czytaj . Niektóre są naprawdę ciekawe , szczególnie jeden :D A o jakich kierunkach jeszcze myślisz prócz Ukrainy ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zobaczę jak czasowo będe mogła pozwolic sobie na wyjazd...bardziej wychodzi mi, ze pojadę na tydzień wówczas myśle o państwach jak Liwa, Łotwa, Estonia, Bialorus. Tak bez żadnych szaleństw ;) co wyjdzie zobaczymy.

Edytowane przez KarolaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha to w jednym kierunku myślimy, no może bez tej Białorusi. Jadę z początkiem lipca odwiedzić kolegę w Estoni a z tamtąd może do Finlandi odwiedzić Seppo :-)

 

PS Karola może zjednoczymy siły. Zakawterowanie w Tallinie za free a podejżewam że u Fina też :-)

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha to w jednym kierunku myślimy, no może bez tej Białorusi. Jadę z początkiem lipca odwiedzić kolegę w Estoni a z tamtąd może do Finlandi odwiedzić Seppo :-)

 

PS Karola może zjednoczymy siły. Zakawterowanie w Tallinie za free a podejżewam że u Fina też :-)

Wiesz co to nie jest głupi pomysł ;)

 

Czy Ty juz tam byłeś... bo ja czytam sobie o tych Państwach i coraz bardziej mi się podobają... :rolleyes:

 

 

Co do Karoli - musisz się rozdwoić :biggrin: ale jest wyjście - możesz wysłać siostrę ;)

Przemo hahaha damy radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłem ale ten Estoński kumpel nie daje żyć tylko przyjedź i przyjedź. Więc postanowiłem w tym roku tam jechać bo chłopina już w sędziwym wieku jest :biggrin: A po drodze grzechem by było nie zatrzymać się na Litwie i Łotwie. :rolleyes: Jak by co pisz na PW bo Foreściak może być poirytowany że mu w temacie piszemy :biggrin:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłem ale ten Estoński kumpel nie daje żyć tylko przyjedź i przyjedź. Więc postanowiłem w tym roku tam jechać bo chłopina już w sędziwym wieku jest :biggrin: A po drodze grzechem by było nie zatrzymać się na Litwie i Łotwie. :rolleyes: Jak by co pisz na PW bo Foreściak może być poirytowany że mu w temacie piszemy :biggrin:

 

jako że będę chciał połączyć te kraje z Norwegią w przyszłym roku chętnie poczytam co tu piszecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem z moim Estońcem. Tam przewodnik zapewniony i spanie. Prom do Finlandi około 70euro w obie strony, ale ja sam tam nie mam co szukać- bariera językowa, trzeba przynajmniej angielski znać. Estoniec powiedział że jak dostanie zniżkę na prom to mnie oprowadzi troszeczkę po Finach (spanie u Fina też bez problemów, a i pokazał by napewno co ciekawego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foresst a opowiadał o miejscach których nie ma w przewodnikach, jakich ciekawych które warto zobaczyć...

 

 

Podpytam i dam znać ;) napewno polecał nocne życie na stacjach benzynowych :D

dziwnie brzmi ale mówił że codziennie na każdej stacji zbiera się spora grupa ludzi którzy puszczają muzykę z samochodów

piją alkochol i świetnie się bawią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...