Skocz do zawartości

wydech parzy :/


Gość kejti08
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kejti, luknij tutaj , bedzie chyba nr. 26

 

Ale nie wyłpałem czy juz sprawdzalas, np. w salonie/sklepie, czy oem bedzie pasowac?!

Jesli kolanko tez jest supertrappa to oni tez sprzedaja heatshieldy.

 

No a koszt to już inna sprawa...

Edytowane przez punkcik5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisu, a wiesz dokładnie od którego rocznika i modelu była ta osłonka?

 

Tak patrzę na to zdjęcie i kształt rury jest identyczny jak w mojej Eli '95. O ile pamiętam podczas składania swojej też wydawało mi się, że ten element nie pasuje, siedzi tylko w jednej pozycji, którą trzeba trafić.... Na dodatek można go założyć odwrotnie, tylko nie pasuje do pozostałych elementów...

 

Kejti08, nie robiłaś przypadkiem zdjęć z przymiarki?

Edytowane przez wallygatorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne to 1997.

Mam jeszcze na przykład 1992 na warsztacie, oblukam czy podejdzie do 1997.

Słuszna uwaga...

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odesłałam jeszcze mogę sprawdzić jeszcze raz może coś zrobiłam nie tak.

 

W sklepie/salonie byłam tzn w Liberatorze popatrzyli jak na kosmitę co ich obchodzi taki stary sprzęt ;)

Odnośnie suppertrapa to pytałam Małego ale on mówi, że koszt jest mega. Proponował, że mi coś sam wytworzy jak mu wyślę ten wydech. Nie jestem przekonana do demontażu i wysyłania.

Edytowane przez kejti08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kejti, wlasnie sie dowiedzialem ze kumpel w w-wie zalozyl maly warsztat, ktory ma ruszac od listopada ale on i jego wspolnik juz tam siedza.

 

Wspomnialem mu o tej twojej oslonce i powiedzial ze moze zorganizowac przymiarke oryginalu H-D i ewentualnie kupic taniej uzywane i ci przerobic.

Jak chcesz to poskocz do nich: Dosmanos, ul. Okopowa 8, Pruszkow. Moge ci ewentualnie podeslac nr tel. na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wygląda nieciekawie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jeszcze osłonka. To jest do jeżdżenia - ma być wygodnie i bezpiecznie. Nie twierdzę, że o gustach się nie dyskutuje - jak najbardziej fajnie jest pogadać ;)

 

przy okazji się dopatrzyłam, że właściwie teraz to on wrócił do wizji fabrycznej

 

9739160400_1383078296.jpg

Edytowane przez kejti08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2914531400_1383051834.jpg

 

No i po temacie, zyskał na dźwięku, nie parzy wszyscy szczęśliwi :D

Takie pytanie z zupełnie innej beczki . Do czego ma służyć ten mały dzwoneczek przy ramie na dole pod silnikiem ? W wielu motocyklach widziałem ,ale nie wiem po co on jest ,no i gdzie taki kupić ,bo sam też bym chciał mieć ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Indian to jest Bikers Bell taka amerykańska legenda o przeganianiu złych duchów z drogi. Powinien Ci dać go ktoś bliski :) Pojawiają się już u nas w sklepach z akcesoriami. I zamontowany ma być tak jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...