Skocz do zawartości

Suzuki Dr350


Cmyk1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam Suzuki DR350 rocznik 97 mój problem jest taki że ciężko odpala. W tym sensie że kiedy wyjmę świece by zobaczyć czy nie jest zalana ona jest sucha wsadzam świece. Jeżeli nie odpali z pierwszego lub drugiego kopa potem już mogę zapomnieć że odpali. Suzuki jest po wymianie pierścieni. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz po polsku :D świeca jest sucha przed zapaleniem czy po nieudanych próbach zapalenia :D ?? jak jest sucha przed próbami zapalenia to normalne :D jak jest sucha po nieudanej próbie zapalenia to znaczy że nie dochodzi paliwo czyli jakaś usterka gaźnika..........

 

próbowałeś chociaz czyścić gaźnik ?? wcześniej chodził normalnie i stało się tak nagle czy co ?? rozbierałeś silnik ??

 

wymiana pierścieni jest uzasadniona w bardzo nielicznych przypadkach kiedy tłok jest jeszcze w limicie serwisowym i cylinder też natomiast w 99% przypadków jest to wiejska druciarnia mająca ożywić po kosztach motocykl który nie ma kompresji i często starcza na dosłownie kilka h pracy silnika i wszystko wraca do normy-a czemu ty wymieniałeś ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaznik czyściłem. Wcześniej chodził normalnie tak powiedział mi sprzedający ten motocykl przyprowadziłem go do domu nalałem oleju i zaczął dymić. Była to wina pierścienia olejowego. Wymieniłem pierścienie i przy tym łańcuszek rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz spręzanie bo coś mi się wydaje że jakieś zwłoki przyprowadziłeś.....możliwe że zawory się nie domykają czy coś-luzy sprawdzałeś ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ale albo chcesz żebyśmy ci pomogli co jest trudne przez internet i kierujesz się naszymi sugestiami albo robisz sam........

 

jeśli wybrałeś opcję pierwszą to jakie jest sprężanie bo od tego trzeba zacząć .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciasno wyregulowane zawory albo bardziej prawdopodobne alternator gotuje się w oleju i przerywa obwód. Jak tylko silnik zdechnie, ściągnij fajkę ze świecy, wetknij jakąś inną świecę (byle sprawną) i sprawdź iskrę. Jeśli słaba albo żadna no to trzeba przedzwonić układ zapłonowy od silnika począwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...