Skocz do zawartości

mini wiertarka/szlifierka


Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie wiem czy umieściłem w odpowiednim dziale ten temat ale poszukuję właśnie mini wiertarki szlifierki jak zwał tak zwał, potrzebna mi ona jest do powiekszania, może nawet dorabiania kanałów w cylindrze, aluminium, polerka. musi ona być jak najmniejsza, i w miarę tania. chyba pneumatyczna byłaby najlepsza bo najmniejsza, ale na allegro to nie bardzo jest co oglądać, ma ktoś może takie coś? ile kosztuje mini wiertarka z kompresorem? albo jakaś mała elektryczna, i czy się w ogóle nada

Edytowane przez kilant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest tylko mi potrzebne do zabawy w dorabianie kanałów, mam pare nie potrzebnych cylindrów i chciałbym zobaczyć co i jak, pozatym polerka jakichś trudno dostępnych miejsc, kanałów, a w takim silniku jak etz takie przeróki dobrze wykonane mogą sporo dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw zaopatrz się w wiedzę na temat przerabiania cylindrów, bo to wszystko jest ustalone. :) Sam przerabiam cylindry zwykłą elektryczną multiszlifierką, jakiejś małoznanej firmy o mocy 260W i póki co nie mam zastrzeżeń do jej pracy. Oczywiście mini frezarka to nie wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Halo.

Jesli mozna podlacze sie pod temat.

 

Z racji tego iz moja akku wiertarka po 22 latach oddala ducha , jestem na etapie wyboru nowej.Jak to sie mowi, porzadne narzedzia to polowa roboty dlatego mysle nad zakupem czegos z wyzszej polki.Mysle nad tymi (18 Volt) :Makita , Bosch (N),Metabo albo Kress . Sa jakosciowo i prawie w tej samej cenie, jednak dodatkowo wszystko przemawia za Kress z racji tego iz w komplecie jest nasadka katowa co powieksza zakres przydatnosci . Do czego ja potrzebuje ? praktycznie do wszystkiego,od rozkrecania do skrecania,wiertania itd.itd.tak czy siak bede ja potrzebowal czesciej a nizeli raz na rok:
Bede bardzo wdzieczny za wszystkie uwagi,dorady ,sugestie.

Z gory dziekuje.

Ps.Na te zwrociłem uwage.
Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich ktore podales sklanialbym sie ku BOSCHowi, mam taka sama i jestem bardzo zadowolony, a do zestawu dokupilem tez wiertarke. Z metabo mam klucz pneumatyczny z racji, ze kola zmieniam sam i tez jestem bardzo zadowolony. W ogole nie bierz sie za firme Makita, nie polecana marka. Nasadka katowa to swietny dodatek, ale kupisz ja wszedzie. Pozdrawiam

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metabo

 

Pracowalem na niej kilka lat zawodowo ürzy budowie statkow ( kuchni ) w pakiecie nasz dwa Akku, proste, mocne, niezawodne, kupilem sam.

 

Bosch trochen nizsza Polka, Makita n a2 gim miejscu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podalem te firmy poniewaz mam juz co niektore E-narzedzia z tej polki i jestem super zadowolony,udarowa metabo,wyrzynarke kress no i :tongue: makita E-klucz.W pracy uzywamy tylko N-Bosch-a no i jak praktycznie tak i teoretycznie nie ma sie do czego doczepic.Mysle ze powaznie zastanowie sie nad N-Bosch`em albo Metabo.

Ps.Ja tez jak przy moto tak i przy puszce grzebie sam wiec porzadne narzedzia to podstawa.

Dziekuje Wam za pomocna odpowiedz!


Pozdrawiam.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.

Jeszcze jedno pytanie mam , a mianowicie wziac 18 Volt 3.0 Ah albo wystarczy 18Volt 1.5 Ah ???

Z gory dziekuje.

 

 

Pozdrawiam.

Metabo robi chyba tykko 14V i niema roznic w Ah ktora w ich przypadku nie jest wazna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Powiem Ci na przykladzie mojego Bosha. Mam 12V i 2.0Ah i nie ukrywam, ze czasami brakuje mi i mocy i czasu pracy, choc z tym drugim nie zauwazam roznicy, gdyz mam drug baterie zamienna. 18V sadze bedzie idealne i 3.0HAh. Pozdrawiam!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...