Skocz do zawartości

VFR 750 czy Suzuki Tl 1000 R kupie, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

W końcu uzbierałem konkretną sumę.

No i zaczynam na poważnie poszukiwania i do końca sierpnia chciał bym coś kupić. w najgorszym wypadku do końca roku jak nic się nie znajdzie.

Mam 2 propozycje i proszę o opinie

http://otomoto.pl/ho...a-M3710598.html

http://allegro.pl/sh...item=3425654317

Co sądzicie?? bo że tak powiem fajnie lata TL. ale nie wiem czy po dłuższej trasie mojej dziewczynie plecy nie klękną. a nawiązując do RudyXJ interesuje mnie turystyka trochę dłuższa bo planujemy jechać do hiszpanii i włoch w przyszłym roku maj. i zebrać większą ekipę. dlatego myślę nad TL bo szybko można myknąć i pali mało. ale za to vfr więcej bagażu weźmie. a plecaczek nie będzie się giąć na moto :D pozdrawiam i czekam na opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego TLa nie lepiej(jeśli już rozwazasz VFR)kupić 800 Fi?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak 750 . urzekła mnie :D a po za tym gaźniki. jakoś nie lobie wtrysków. I nie przemawia za mną R4. Nie chce sprzętu jakiegoś wypas. Tylko kultowego a z tego co wiem to VFR jest właśnie kultowym turystykiem z domieszką sportu :D a jak mam już pieniązki to chciałem pod koniec sierpnia kupić. a znalazłem dwa takie okazy i zastanawiam się co z tym fantem zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że każda VFR ma V4 a nie R4.

TL ma wtrysk,czyli nie możesz go kupić :-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rozeznanie w temacie, nie mówiąc już o tym, że oba te sprzęty mają się do siebie jak pięść do nosa :). Wycieczka TL-em do Hiszpanii to będzie niezapomniane przeżycie, no i mało pali :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że VFR ma V4 , ale z r4 chodziło mi że ogólnie nie lobie rzędówek :) a to niedopatrzenie w strone TL :)

 

 

Masz racje :) to pozostaje ta VFR :) co ukazałem w ogłoszeniu :) a tak na oko co o niej sądzisz?



Nie ma to jak rozeznanie w temacie, nie mówiąc już o tym, że oba te sprzęty mają się do siebie jak pięść do nosa :). Wycieczka TL-em do Hiszpanii to będzie niezapomniane przeżycie, no i mało pali :D

 

Wiem, na pewno niezapomniana dla plecaczka i moich uszu :) bo musiał bym wysłuchiwać jęków bólu pleców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

byłem zobaczyłem. Honda okazała się szrotem. zajechana , sprzęgło łańcuch obie zębatki , tarcze i klocki przód, no i rama spawana, jakaś masakra :( szukam dalej

Jeśli nie przeraża Cię jazda po moto 190 km w jedną stronę, to polecam coś z oferty tego sprzedawcy:

 

http://motorboleslawiec.otomoto.pl/motocykle-i-quady

 

Podkreślam, że w żaden sposób nie jestem z nim związany, ale w zeszłym roku oglądałem u niego Bandita dla kumpla, i kupił go bez zastanowienia.

Ceny ma wysokie, ale motocykle naprawdę w świetnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...