Skocz do zawartości

Białowieża, Hajnówka i okolice


spiwor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągnie mnie w tamte strony, kiedyś byłem w tamtym mini zoo zwierząt leśnych ale już powoli zapominam jak tam jest, do tego było to chwilę zawodowo...

 

Czy może ktoś polecić coś w tamtych okolicach?

Proszę o każdy szczegół jaki widzieliście, ew. jaki obił Wam się o uszy, tak żeby niczego nie przegapić.

 

W sumie nie wiem gdzie się wybrać, może akurat w tamte okolice?

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Hajnówka-Białowieża przez las parku narodowego, zalew Siemianówka, z Hajnówki kursuje kolejka wąskotorowa, góra Grabarka, trasa wzdłuż Bugu z Wólki Zamkowej do Ciechanowca - jak koniec świata :). Ogólnie fajne trasy wśród pól i lasów, można sobie jechać bez pośpiechu i chłonąć widoki. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Zaciekawiliście mnie. Dawajcie więcej :)

 

Wezmę sobie tak z tydzień wolnego, powinno starczyć żeby odpocząć.

 

Pamiętam, że tam widziałem małe dziki i łosia, który jest podobny do mojego kumpla, fajnie by było jeszcze je zobaczyć.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzika czy łosia to możesz zobaczyć (oby tylko) jeżdżąc w nocy po lokalnych drogach :)

Najlepiej ok 3-5 nad ranem najbardziej są aktywne.

 

Warto zobaczyć Rezerwat Pokazowy Żubrów i posiedziec przy żubrze :D

 

http://www.bialowieza-info.eu/pl/pokazowy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i namówiliście mnie :)

Jak nic nie wypadnie jadę 14.

 

Jak tylko wpadnie Wam coś do głowy to dawajcie, hardcory mile widziane ale po prostu wszystko, nawet np. fajne drzewo :)

 

Wszystko notuję :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nastawiasz na wschodnie "chłonięcie klimatu", to może na przykład posprawdzaj sobie, jakie regionalne imprezy "dla ludu" (festiwale, festyny, plenery, koncerty folkowe, itp.) w tym czasie są organizowane. Akurat 14 lipca jest w Hajnówce Jarmark Żubra, nie załapiesz się już, ale może zachce Ci się iść tym tropem i znaleźć coś w klimacie na kolejne dni w którejś z miejscowości. Na własnych śmieciach nikt na takie imprezy nie spojrzy, ale "gdzieś tam indziej" zazwyczaj jest fajniej ;). I jeżeli jesteś procentowy, to sprawdź sobie organoleptycznie, czy Grasovka/Bison Grass Vodka smakuje tam tak samo czy ze względu na uroki okolicy - inaczej :D.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...