Skocz do zawartości

Aprilia rs 160 . Nie odpala Pomocy


dawid95233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam na Tolka Banana, że gaźnik był źle/(nie)wyregulowany pod zmianę pojemności. Docierać na ostro trzeba umieć, ja jednak wybieram docieranie na w miarę spokojnie, z jazdą ze zmienną prędkością obrotową. Następnym razem przyjrzyj się pracy tego mechanika albo go zmień. I jeżeli tego nie zrobiłeś- przestań korzystać z usług dozownika- "jeżeli coś ma być dobrze zrobione, zrób to sam". ;)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bubel1443@

 

Swieca miala czarny kolor .

 

 

Dlugo mnie tu nie bylo , bylem u mechnika i patrzylem na cylinder i tlok i jest tragedia ....

Tlok caly porysowany itp ale cylinder .... grrr caly gladki jest ale ma jedna dziurke mala na jakis 1mm ... i przez to ze ma taka dziure na boku scainy nie odpali juz nawet ? Od czego moze byc taka dziura na boku cylindra ? Bo slyszalem ze od zaplonu np ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem świeca była cała? Po prostu przy zatarciu tłoka jakiś opił Ci się wbił w ścianę cylindra i zrobił japę. Widzę, że zmierzasz do pytania czy można ten cylinder wsadzić i jeździć? Zmień cylinder i tłok, złóż to dziadostwo i wyreguluj wszystko jak ma być.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales mnie ale ok nic sie nie stalo :). Czyli Od czego moglo by tak w cylku nicasyl robc taka dziure bo nic sie nei skruszylo tlok tak samo troche porysowany jest

Moglo wypasc zabezpieczenie swoznia i dlatego rozwalilo cylinder z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co to za zabezpiecznie jest ?

 

mam nowy tlok cylek i zrobilem 535 km moge teraz wciasnac mu troche zeby go wkrecic na 8-9 tys obr ? Bo teraz jezdzilem max do 7 i czasami na 2-3 sek zwiekszalem oborty zeby motor potem nie mulilo na wysokich obrotach ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...