Skocz do zawartości

ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE DO KOSZYKA SPRZĘGŁOWEGO


mrswistak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Panowie, czy ktoś wie gdzie (poza serwisem hondy gdzie życzą sobie 306zł) dostanę łożysko igiełkowe do koszyka sprzęgłowego do Hondy VTR 1000F? łożysko 35x42x23 (chodzi o ten sam koszyczek/pierścień). Obszukałem juz chyba cały internet i nikt nie ma, a jak mają to pierścienie wewnętrzne łożysk (tulejki)

 

błagam pomocy ! nie uśmiecha mi się dawać 306zł za takie łożysko, a denerwuje mnie ciągły stukot kosza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie licz na to, że po wymianie łożyska kosz przestanie stukać :biggrin:

 

O tak to je Honda :D

 

Popytaj w sklepach z częściami rolniczymi. Tylko podaj dokładne wymiary powinni sprowadzić albo jak masz szczęście to na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTR 1000F to nie chiński skuter, dysponuje wystarczającą mocą i momentem aby nie robić na niej eksperymentów z częściami od sprzętów rolniczych :blink:

Tym bardziej na koszu sprzęgła :banghead: , 306zł to nie majątek, Jak Cię to trochę pocieszy to w BMW na połączeniu przekładni głównej z wahaczem są takie dwa małe łożyska igiełkowe, które padają jak muchy, poza siecią dilerską niedostępne bo robione na wyłączność i w tym roku podniesiono ich cenę z ok 150 na 200zł za sztukę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie majątek ale mam dość wkładu finansowego w ten motocykl. Po za tym przestanie stukać tak jak teraz :))

 

trzymajmy się tematu

 

A kto Ci powiedział., że przestanie stukać ?

Podczas jazdy też stuka ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie, czy ktoś wie gdzie (poza serwisem hondy gdzie życzą sobie 306zł) dostanę łożysko igiełkowe do koszyka sprzęgłowego do Hondy VTR 1000F? łożysko 35x42x23 (chodzi o ten sam koszyczek/pierścień). Obszukałem juz chyba cały internet i nikt nie ma, a jak mają to pierścienie wewnętrzne łożysk (tulejki)

 

błagam pomocy ! nie uśmiecha mi się dawać 306zł za takie łożysko, a denerwuje mnie ciągły stukot kosza ;/

 

JRZ35x42x23JS1

masz numer katalogowy producenta

zamów przy okazji nowy kosz sprzęgłowy albo daruj sobie wymianę w ogóle

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...