Skocz do zawartości

swieca diagnostyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pytałem mechanika i powiedział mi ,że motocykl który mam, to wersja niemiecka i jakiekolwiek dane serwisowe z Haynesa dot. gazników w tym motocyklu się nie sprawdzają, ponieważ Haynes jest do amerykańskich motocykli.

 

 

Bzdura

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się bo w kilkunastoletnich motocyklach ustawienia fabryczne zazwyczaj nie mają zastosowania ze względu na zużycie poszczególnych podzespołów. A Haynes z reguły podaje ustawienia dla różnych wersji jednego modelu przeznaczonych na poszczególne rynki.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mam problem z colortune. Czy to jest normalka że iskra wali między izolatorem elastycznego pręta a komorą świecy , szczególnie na małych obrotach (pacjent VZ800 97' ) ? Zakładałem plastikową osłonę z lusterkiem - to samo iskra wali przez ścianki , założyłem dwie koszulki termokurczliwe - kapkę pomogło ale dalej lata iskra . W środku jest fabryczna przerwa na iskrę , czy wygięcie tego pręta (żeby zmniejszyć przerwę) nie uszkodzi szkła ? Na jutubie jakoś normalnie to działa .

 

Edit.

Świeca jest nowa i nie wygląda na pucowaną używkę ze zwrotu .

Edytowane przez LORD VADER

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie , "saport" odpisał że "sie zdarza" i trzeba kombinować :bigrazz: No nie , pozytywnej opini nie będzie , chińskie wakusy glicerynowe prosto z taobao , przewalone przez milion rąk działają wyśmienicie a angielski sprzęt, jak widzę na własnym przykładzie , jest jak ten ich ku*wa pudding miętowy .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...