Skocz do zawartości

Wyjazd do Alp (Stelvio), czy jest sens na początku czerwca?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to w 2 połowie czrwca może być na Stelvio dużo nas-Polaków :biggrin:

30 kwie. tego roku na Sv.Jure w Chorwacji na osiem pojazdów na szczycie, SIEDEM było z PL, w tym nasze dwa motocykle. Mówię WAM dumny byłem jak rzadko kiedy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwie. tego roku na Sv.Jure w Chorwacji na osiem pojazdów na szczycie, SIEDEM było z PL, w tym nasze dwa motocykle. Mówię WAM dumny byłem jak rzadko kiedy!!!

Jak ja Byłem na SV.Jure nie widzialem żadnego polaka opróćz mojego kompana na drugim motocyklu:)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę z kilkoma kolegami, ale nie zawsze to co oni wyprawiają na szczytach napawa mnie dumą (oni mówią tak samo)

 

z beczki przełęczowej: otwarcie Timmelsjoch znowu przełożone. na Stelvio pokazał się asfalt http://www.stelvio.net/english/webcam/stelvio---passo-stelvio---webcam_57.html a Grossglockner cały dzień zachmurzone i mokre http://grossglockner.panomax.at/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę późno, ale wyjazd był dość emocjonujący i dopiero dziś się skończył. Stelvio zaliczona, jako jedna z kilku przełęczy. Po drodze na samą przełęcz od pewnego momentu padał śnieg, na górze było już naprawdę gęsto. Generalnie zima nie odpuszcza :) Byliśmy tam w ubiegły wtorek. Timmelsjoch też na zimowo, do kilku miejsc nie dało się dotrzeć >>Umbrail. Generalnie wyjazd bardzo udany, ponad 4000 km, upał, deszcz, śnieg, błoto. Polecam ten kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroslav dawaj szybko jakieś fotki z wyjazdu ja startuje na alpejskie winkle 28-06 już się doczekać nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...