Skocz do zawartości

Mam nadzieję ze nie będzie bum


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym ze mam mało miejsca w garażu przryzykowalem montaż takiego cuda. Mam nadzieje ze nie bedzie bum - jak by co auto tydzień temu ubezpieczylem. Moto na razie na tym nie stawiam bo jeszcze nie skończone. Jak bedzie finisz roboty wstawie foty z moto pod sufitem i zdam relacje jak sie to sprawuje. W razie bum tez zrobię foty :).

post-60383-0-35741700-1367357420_thumb.jpg

post-60383-0-81593700-1367357448_thumb.jpg

Edytowane przez volumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekręciłem :) To to platforma na tym będzie stało moto. Będzie sobie jechać do góry i będzie sobie jechac na dół :) taka mototwinda. I to nie jest mój wynalazek :) Udźwig nawet do 500 kg. Moja ma udźwig do jakichś 250 kg więcej mi póki co nie trzeba.

Edytowane przez volumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj montowali i zapomnieli jakichś rolek. maja zamontowac po wekendzie chyba że uda im się jeszcze dzisiaj dojechac ale raczej nie sądze żeby im się chciało. Na dzień dzisiejszy nie zaryzykowałbym postawienia na tym moto za bardzo sie chyboce :) ale podobno to nie koniec i po finiszu będzie stabilne. Mają jeszcze montowac linki zabezpieczające platformę od zewnątrz. Podobno sa ubezpieczeni :)

Ziomek30 - wynegocjowałem za 2,5 klocka

Edytowane przez volumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądra rzecz , zawsze można tez wykorzystać jak się człowiek zaprawi przy czyszczeniu moto do postawienia się do pionu :biggrin:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak mógł to bym tak zrobił. Inna sprawa jest to ze bardzo dbam o moto i nie wyobrażam sobie aby stało pod chmurką w szczególności przez cała zimę. Nie mieszkam w domu wolnostojacym tylko w segmencie. Jak bym chciał wprowadzić moto do ogródka musiałbym go przeprowadzić prez salon - jakoś nie widzę tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał wprowadzić moto do ogródka musiałbym go przeprowadzić prez salon - jakoś nie widzę tej opcji.

 

Zawsze mozesz wyprowadzic to kiepskie i brzydkie auto na zewnatrz.

U mnie tak bylo ... moto w garazu a auto na zewnatrz.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...