Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie mnie w Poznaniu na I rundzie(maksymalne zaciskanie pasa na speedday) więc na żywo Was nie będę widział w akcji ale liczę na dobry materiał na stronie Kato i w Motormani, wywiady na żywo itp.

A i jeszcze jedno, parasolki będziecie mieli na starcie :) zawsze takie w niebieskich barwach (Waszych) chodzą ze stajni Suzuki ale one chyba zajęte co ? ;)

Kurde cały czas marzy mi się taka hostessa jak miał kiedyś Adaś (Rinas te zdjęcie wklejał kiedyś). ;) ale pewnie tam tylko stoją takie na pierwszych polach startowych a ja o ile kiedyś będę to raczej na tyłach hehe :biggrin: ale wezmę taką za 50zł peło takich przy lesie a i może za darmo by stanęła żeby sobie reklame zrobić (znaczy jej). :biggrin:

To tak na żarty ten post, tak żeby Was trochę rozlużnić przed startem. ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jesteśmy po pierwszym dniu wolnych treningów, chwilowo bez ani jednego gruza (choć MarcMarc już był blisko po tym, jak odkręciło się cięgło zmiany biegów :) ). Tempo treningowe Sikora i Rinasa nastraja baaardzo optymistycznie, więc trzymajcie dziś kciuki, chłopaki mogą powalczyć.

 

O 8:30 wyjeżdżamy na ostatni wolny trening, potem koło południa kwalifikacje. Chwilowo bez deszczu, więc nastroje super :)



No to jesteśmy po kwalifikacjach, jest dobrze, a nawet w 600-tkach rewelacja.

 

Sikor roz**bał konkurencję i wywalczył Pole Position z czasem 1.41 ! ! ! !

Rinas z nikim 1,43 startuje z 5 pola startowego

MarcMarc 1,48, także też 2 sekundy w dół w stosunku do czasu treningowego

 

Ja 1,43 i dopiero 6 pole startowe.

 

Ogólnie jest szansa na sensowny wynik, trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...