Skocz do zawartości

Komisy motocyklowe trójmiasto


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio w bikemaster w Gdańsku widziałem pare fajnych maszyn. Może ktoś tam kupował motocykl i może się wypowiedzieć na temat sprzętu który tam jest sprowadzany z wysp. Wizualnie spoko a jak stan techniczny? Jeszcze rozglądalem się w sieci i natchnąłem się na choppers usa w orlu k/wejherowa ale chciałbym zaciągnąć waszych opinii na temat tych komisów. Wasze opinie pomogą mi podjęciu właściwej decyzji o zakupie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i nikt nie kupował, bo od bikemastera należy trzymać się z daleka. Wystarczy w google wpisać "bikemaster opinie". Byłem u nich kilka razy, jak jeszcze mieścili się na grunwaldzkiej. I mogę potwierdzić prawdziwość większości tych opinii. Zresztą już samo napalanie się na "motocykle z wysp" jest trochę dziwne.

Dzieci należy trzymać z dala od internetu. Od dzieci internet głupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... kolego allegro , tablica , ebay ... troche zdrowego rozsądku i ewentualnie jak się nie czujesz w mechanice pare złotych dla mechanika i niewątpliwie zaoszczędzisz sobie problemów , i tzw niesłychanych okazji ...... co generalnie może doprowadzic twój portfel do utraty znacznej części zawartosci .... osobiście nie znam WIARYGODNEGO miejsca sprzedaży motocykla a moim zdaniem niewątpliwie nie jest nim komis .......

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, tez nie jestem zwolennikiem komisów ale tam najłatwiejszy i największy wybór no i niby jakaś 3 miesięczna gwarancja. Na mechanice trochę się znam na tyle żeby samodzielnie kupić motocykl ale chciałem usłyszeć opinie tych którzy zakupili w komisie? Czasem trafiają się modele takie jakich nigdzie indziej nie znajdziesz chociażby BMW R1200C JAMES BOND który jest bardzo ciekawym motocyklem.

z12888661Q,Estetyka-R-1200C-byla-zaskakujaca--poniewaz-bardzo.jpg

Edytowane przez metal_74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, tez nie jestem zwolennikiem komisów ale tam najłatwiejszy i największy wybór no i niby jakaś 3 miesięczna gwarancja. Na mechanice trochę się znam na tyle żeby samodzielnie kupić motocykl ale chciałem usłyszeć opinie tych którzy zakupili w komisie? Czasem trafiają się modele takie jakich nigdzie indziej nie znajdziesz chociażby BMW R1200C JAMES BOND który jest bardzo ciekawym motocyklem.

z12888661Q,Estetyka-R-1200C-byla-zaskakujaca--poniewaz-bardzo.jpg

 

Jak to nie da się gdzie indziej znaleźć?

A tutaj?

http://allegro.pl/motocykle-5557?string=r1200c

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaczynam WOLNEMIASTO jak ty to nazwałeś przygody z dwoma kółkami to jest kolejny etap - ostatnio Suzuki Intruder 800, wcześniej Panonia, SHL, WSK, Simson AWO no i początki na ROMET KADET. A poza tym Ja gustuję w takim sprzęcie i podobnym także nie oceniaj w taki sposób jeśli Twój gust się różni. Pozdro. A BMWolf jak możesz podaj linki gdzie widziałeś taki sprzęt bo Ja tylko w komisach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mogę polecić http://go-moto.manifo.com/ zrobiłem motongem od momentu zakupu 4000 km i prócz jakiegoś zwarcia w instalacji elektrycznej innej awarii nie było. Nie jest to co prawda w trójmieście ale ja podobnie jak poprzednie moto kupiłem poza 3m.

 

Być może i nikt nie kupował, bo od bikemastera należy trzymać się z daleka. Wystarczy w google wpisać "bikemaster opinie". Byłem u nich kilka razy, jak jeszcze mieścili się na grunwaldzkiej. I mogę potwierdzić prawdziwość większości tych opinii. Zresztą już samo napalanie się na "motocykle z wysp" jest trochę dziwne.

 

odważna teza... pamiętaj , że zawsze nagłaśniane (opinie) są złe sprawy, a zazwyczaj o dobrych nikt nie mówi....

 

Ja nie zaczynam WOLNEMIASTO jak ty to nazwałeś przygody z dwoma kółkami to jest kolejny etap - ostatnio Suzuki Intruder 800, wcześniej Panonia, SHL, WSK, Simson AWO no i początki na ROMET KADET. A poza tym Ja gustuję w takim sprzęcie i podobnym także nie oceniaj w taki sposób jeśli Twój gust się różni. Pozdro. A BMWolf jak możesz podaj linki gdzie widziałeś taki sprzęt bo Ja tylko w komisach?

 

no tak ale na długie wypady to sprzęt nie jest. Nie chciałem cię urazić ale takie sprzęty kojarzą mi się z ludźmi, którzy no właśnie... no nie ja nie mogę jeździć suzuki gsf bandit 650.... ja muszę mieć poważny sprzęt, co najmniej litr... np Hayabuse B-king.... i ten.

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...