Skocz do zawartości

Pozostałości pękniętej dźwigienki w silniku,jak wyjąć?


zielunn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) Mam nastepujacym problemem: w motocyklu kawasaki eliminator 250 (2 cylindry) pękły dźwigienki zaworowe dokladnie 3 i pekly na pół każda więc powinno być 6 połówek, 5 zostało wyjętych a 1 nie moge znaleźć....i moje pytanie jakie są sposoby na wyjęcie takiej małej dźwigienki tzn połówki dźwigienki oprócz rozpoławiania silnika :) z góry dziękuje :)

Edytowane przez zielunn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź to :

 

http://www.youtube.com/watch?v=E4hb7NcrJzQ

 

 

nooo. Pół dźwigienki jest mniejsze niż pędzidło Luka wryte w błoto i powinnien dac radę każdy.

..

przepraszam :laugh: . Ale naprawdę to mi przychodzi do głowy jedynie potrząsanie silnikiem do góry nogami. Może się wytelepie :huh:

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zrzuci miske i pogrzebie w bagnie magnesem . I sprawdzi zębatki przy okazji . Uwaga na potencjalne kanały olejowe między blokiem a miską i ich uszczelki .

 

Faktycznie , gęsto w mechanice od Kawasaki :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to kawasaki - wiec jednak same pekaja :D

Samo to się psuje tylko mleko :biggrin: a paradoksem jest tylko to, że im bardziej zepsute tym lepiej pomaga na kaca :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Chyba nie, tam jakies bakterie rozmnażają się i robią klęskę ekologiczną i mamy kwaśne mleko. Fakt że chyba same przyłażą sobie.

Na mnie nie działa kwaśne mleko, na kaca. Gdybym wypiła kwaśne to dopiero zaczęłoby i wolę kaca tępić rosołem.

 

No a te dźwigienki to połamały się pewnie bo łańcuch od rozrządu pękł, albo przeskoczył

?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to taki sam silnik jak w klr 250 to juz widzialem takie polamane i wcale rozrzad nie przeskoczyl :) - to material znaczy gównolit z ktorego sa wykonane jest gorszy od chinskiego skutera :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...