Skocz do zawartości

lambo na słupie


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wa-wa -Gdańsk, 1.50 h, na zatłoczonej DK7, buhahahahahaha.

 

Bylec glupi, jestes glupi i zostaniesz glupi

 

Czytac ze zrozumieniem tez nie potrafiles i nie potrafisz, napisalem keidy to bylo, tyle, ze do Ciebie to nie dochodzi.

 

Zajebisty w kazdym calu.

 

Kazdy ma cos na sumieniu, to, ze dzis jestem taki jaki jestem, nie znaczy, ze zawsze taki bylem.

 

Tyle, ze na raie pokazujecie co najwyzej, ze nie potraficie tego zrozumiec mlodziezy, dorosniecie moze zrozumiecie, tylko przezyjcie !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Kazdy ma cos na sumieniu, to, ze dzis jestem taki jaki jestem, nie znaczy, ze zawsze taki bylem.

 

Tyle, ze na raie pokazujecie co najwyzej, ze nie potraficie tego zrozumiec mlodziezy, dorosniecie moze zrozumiecie, tylko przezyjcie !

 

:crossy:

Wez nie strasz,ulzylo mi jak skonczylem 30-tke i wydawalo mi sie ze jestem wybrancem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wtedy te 300 na godzine zrobiłeś :)

 

Nie ! Predkosc byla znacznei mniejsza, tyle, ze byla utrzymywana caly czas.

 

300 czy nawet troche wiecej bylo w hameryce gdy mialem 22 lata. Ale to inna bajka

 

Wez nie strasz,ulzylo mi jak skonczylem 30-tke i wydawalo mi sie ze jestem wybrancem.

 

Poczakaj jaszcze dyche :icon_mrgreen:

 

Zdziwisz sie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę w Gdańsk-Warszawa w dwie godziny. Nie ma chu*a we wsi. Chyba że PLL LOT.

Od Rafinerii do kiełbasianej górki w Łomiankach mój rekord to 3 godziny. Nad ranem bez ruchu praktycznie. Cisnięte ile wlazło zawsze pow. 160 km/h, często 200+.

Nie widzę w jaki sposób urwać jeszcze godzinę.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Rafinerii do kiełbasianej górki w Łomiankach mój rekord to 3 godziny. Nad ranem bez ruchu praktycznie. Cisnięte ile wlazło zawsze pow. 160 km/h, często 200+.

Nie widzę w jaki sposób urwać jeszcze godzinę.

 

Od Kiełpina do tablicy "Gdańsk" - 2:35 (rok chyba 99, fiat Palio weekend, wczesne godziny poranne) - fakt, że byłam na "ogonie" jakiejś Hondy. I nie było fotoradarów ani radiowozów z video-rejestratorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Kiełpina do tablicy "Gdańsk" - 2:35 (rok chyba 99, fiat Palio weekend, wczesne godziny poranne) - fakt, że byłam na "ogonie" jakiejś Hondy. I nie było fotoradarów ani radiowozów z video-rejestratorów.

 

Fiatem Palio na ogonie Hondy przez ponad 300 km?

Co to za Honda była? Shadow? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...