Skocz do zawartości

lambo na słupie


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale umówmy się, jak Kaes nigdy nie przekracza 50km/h to jak miałby mieć wypadek?

 

Limo, powiem tal, jak ja pod 300 km/h podchodzilem, to Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo, i nie wiem kto Co takich bzdur nawciskal, ze nie przekraczam 50 km/h ? ? ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale umówmy się, jak Kaes nigdy nie przekracza 50km/h to jak miałby mieć wypadek?

 

Bez przesady. W którymś z filmików, jakimś Porsche pocisnął w tunelu 120km/h. I skomentował "fajnie, nie?".

 

Dobrym kierowcą jest ten, kto potrafi się dostosować do warunków na drodze. Ale spójrzmy szczerze, komu nie zdarza się pomyśleć "aaaa, pozwolę sobie"? Najgorzej gdy trafi się właśnie dwóch takich, którzy akurat w tym samym miejscu to pomyśleli i coś poszło nie tak. Często jeżdżę na dwa auta na trasie i mój kompan ciągle ma jakieś podbramkowe sytuacje, ale spowodowane jest to ciągłym wyprzedzaniem po ciągłych, na skrzyżowaniach, przed górkami... Dla mnie to ostateczność, ale obaj od wielu lat nie mieliśmy wypadku, koledze zdarzają się kolizje. I kto tu jest dobrym kierowcą? Zawsze dojeżdżamy równo, nikt na nikogo nie czeka.

 

Zientarski odwalił, ale kto by takim autem nie przycisnął sobie w tamtym miejscu i pomyślał, że jest tam taki uskok, który wywali go w powietrze? Zarządcę drogi trzeba sądzić w pierwszej kolejności, nie kierowcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, powiem tal, jak ja pod 300 km/h podchodzilem, to Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo, i nie wiem kto Co takich bzdur nawciskal, ze nie przekraczam 50 km/h ? ? ?

 

:crossy:

 

Nooo, to musiałeś mieć fajne moto 30 lat temu :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zientarski odwalił, ale kto by takim autem nie przycisnął sobie w tamtym miejscu i pomyślał, że jest tam taki uskok, który wywali go w powietrze? Zarządcę drogi trzeba sądzić w pierwszej kolejności, nie kierowcę...

 

Takim autem to możesz sobie cisnąć na autostradzie a nie w mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. W którymś z filmików, jakimś Porsche pocisnął w tunelu 120km/h.

 

Zientarski odwalił, ale kto by takim autem nie przycisnął ...

 

I to wlasnie cechuje dobrego kierowce, ze nie idzie na ryzyko i kontroluje swoje uczucia.

 

Bylo 150 km/h :icon_mrgreen: j Jaguarem zreszta podobnie ( w tym samym miejscu ) :icon_mrgreen:

 

Nooo, to musiałeś mieć fajne moto 30 lat temu :D

 

A kto powiedzial, ze moto ? ? ? :icon_razz:

 

SA warunki to odkrecam, niema nie odkrecam, proste nie ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak drut, kierowniku ;)

 

Noooooo, i sie rozumiemy.

 

Myślę, że nigdzie na drogach publicznych nie ma warunków by ganiać po 2 paki lub więcej, a jak się zdarzają to bardzo sporadycznie.

 

Mylisz sie, trase Gdansk Kolbaskowoo zrobilem swego czasu w niecale 2 h z GD do W-Wy od tablicy do tablicy w 1h 50 min. oblicz sobie srednia. Tyle, ze mandaty byly do zaplacenia ( czytaj tanie jak barszcz ) a moje poszanowanie prawa 20 lat temu bylo takie samo jak Yubego czy Limo dzisiaj :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo, i sie rozumiemy.

 

 

 

Mylisz sie, trase Gdansk Kolbaskowoo zrobilem swego czasu w niecale 2 h z GD do W-Wy od tablicy do tablicy w 1h 50 min. oblicz sobie srednia. Tyle, ze mandaty byly do zaplacenia ( czytaj tanie jak barszcz ) a moje poszanowanie prawa 20 lat temu bylo takie samo jak Yubego czy Limo dzisiaj :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Nie powiem nic co by Cię obrażało bo niejeden z nas ma takie rekordy tylko nie świadczą o tym, że można tylko, że kierownik głupi i dużo szczęścia miał.

Edytowane przez zsakul1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę

 

Nie musisz.

 

:crossy:

 

... niejeden z nas ma takie rekordy tylko nie świadczą o tym, że można tylko, że kierownik głupi i dużo szczęścia miał.

.

 

Dlatego nie podalem tez swojego najlepszego :icon_mrgreen: , bo i tak Yuby w niego nie uwierzy :icon_mrgreen: , Tyle, ze swego czasu jezdzilem wlasnie tak a nie inaczej, jezdzolem tak dobre 15 lat i widac, ze mialem duuuuzo szczescia a zadnych umiejetnosci :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...