Skocz do zawartości

Honda CB 250 N kupno


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy warto kupić Honda CB 250 N za jakieś 700zł moto stoi jakieś 5 lat z tego co się dowiedziałem to trzeba kupić 2 kierunki lusterka ,wymienic uszczelke pod glowicą napewno czyszczenie gaznikow może wymiana świec olej filtr od ssania jest coś złamane tez do wymiany no i gość mówi ze cieżko odpalała zimna i że wyciagniety jest filtr powietrza bo lepiej zapala chociaż nie wiadomo czy teraz odpali . Co sadzicie o tym zakupie ?? myślałem żeby kupić podszykować i coś zarobić na tym bo nie stać mnie żeby zatrzymać co myślicie

Edytowane przez Damian1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się. Mało tego - tragicznie się to nie opłaca :D Podaj mi namiary na sprzedającego. Zadzwonię do Niego i spytam dlaczego chciał Cię oszukać :D

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś chciał tym jeździć (zostawić sobie na perę lat) - możliwe, że mogło by się opłacać

jeśli chcesz to zrobić i sprzedać to nie bardzo na tym zarobisz - za motocykl na chodzie nie dostaniesz więcej niż 1500-2000zł i gwarantuje, że nie sprzeda się szybko

jeśli masz do wymiany uszczelkę pod głowicą to za 100zł tego nie zrobisz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...